Połącz się z nami

Kacper Orenkiewicz: [wiek, Top Model, Instagram]

Kacper Orenkiewicz

Opisy gwiazd

Kacper Orenkiewicz: [wiek, Top Model, Instagram]

Kacper Orenkiewicz to kolejny ze szczęśliwych uczestników 10. edycji Top Model, któremu udało się dotrzeć aż do etapu domu modeli i modelek. Trzeba przyznać, że chłopak może pochwalić się naprawdę ciekawą urodą, która nie umknęła uwadze jurorów oraz telewidzów. Sprawdźmy, co o nim wiadomo!

Kacper Orenkiewicz: wiek

Kacper na castingu do Top Model zdradził kilka faktów na swój temat. Między innymi, jurorzy i widzowie dowiedzieli się, że chłopak ma 21 lat. Okazuje się, że na co dzień mieszka w Oslo, gdzie wraz z najbliższymi przeprowadził się, kiedy miał zaledwie 4 lata.

Nie da się ukryć, że czasami język polski stanowi dla niego problem, ponieważ uczył się go jedynie w domu rodzinnym. W Norwegii mieszka razem z mamą. Chłopak zdradził, że jako dziecko stracił ojca w tragicznym wypadku.

Co ciekawe, Kacprowi satysfakcję przynosi praca z dziećmi. W Norwegii otacza ich opieką na świetlicy. Okazuje się, że na swoim koncie ma także udział w kilku reklamach. Program Top Model to nie pierwsze spotkanie 21-latka z modelingiem.

Oprócz tego, chłopak uwielbia aktywność fizyczną. Chętnie uprawia sport, a jego ulubioną dyscypliną jest piłka koszykowa.

View this post on Instagram

A post shared by Orenko (@kacperorenkiewicz)

Zobacz także: Co wiemy o Mikołaju Krawieckim z Top Model 10?

Kacper Orenkiewicz: Top Model

Jeśli zastanawiacie się, czy serce Kacpra jest już zajęte, odpowiedź brzmi: tak. Chłopak ze swoją partnerką tworzy związek od 4 lat. Zdradził, że to właśnie ona namówiła go do wzięcia udziału w polskiej edycji programu Top Model.

Jak się okazuje, była to naprawdę dobra decyzja. Kacper dotarł do ostatniego etapu przed wielkim finałem, a więc zamieszkał w domu modeli i modelek. Nie da się ukryć, że jest faworytem do wygranej licznego grona widzów. Pozytywne komentarze otrzymuje także ze strony jurorów.

Kacper Orenkiewicz Top Model
Kacper w Top Model 10

Kacper Orenkiewicz: Instagram

Przystojny model prosto z Norwegii prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kacperorenkiewicz. Jego aktywność na chwilę obecną śledzi ponad 35,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry