Mikołaj Krawiecki: [wiek, Top Model, Instagram]

20 września 2021
Przez: : KS

Mikołaj Krawiecki to jeden z uczestników 10. edycji programu Top Model, któremu udało się dotrzeć do samego domu modeli i modelek. Nie da się ukryć, że chłopak wzbudził zainteresowanie nie tylko za względu na wygląd, ale także poprzez swoją historię, którą zdecydował się opowiedzieć przed kamerami.

Mikołaj Krawiecki: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Mikołaj ma 22 lata. Okazuje się, że chłopak jest synem księdza. Mianowicie, pochodzi z rodziny greko-katolickiej, gdzie nie obowiązuje celibat. Rodzice początkującego modela są jednak po rozwodzie. Jego mama na co dzień mieszka w Bieszczadach, natomiast tata w północnej części Polski.

Wiele osób zastanawia się, czy serce Mikołaja Krawieckiego jest już zajęte. Okazuje się, że tak. Oprócz tego, chłopak zdradził, że jego partnerką jest Michelle Gutknecht. Kobieta także pracuje w branżo modelingowej.

Na co dzień uczestnik 10. edycji Top Model jest studentem dziennikarstwa. Jednakże, wcześniej skończył kierunek teoria literatury. Ponadto, przez rok studiował prawo, lecz z czasem zrezygnował, ponieważ uznał, że nie widzi siebie w tym zawodzie.

Chłopak duże trenował. Najlepiej odnajdował się w koszykówce i hokeju, jednak ze względu na kontuzje, musiał ograniczyć aktywność fizyczną.

Zobacz także: Co wiemy o Nicole Akonchong z Top Model 10?

Mikołaj Krawiecki: Top Model

Mikołaj z Top Model 10 ma już doświadczenie w branży modelingowej. Swoich możliwości próbował także w różnych miejscach. Jego wymiary to 99-76-100, natomiast mierzy aż 192 cm.

Kiedy pojawił się na castingu, jurorzy szybko zrozumieli, że muszą dać mu szansę w kolejnym etapie. Na boot campie poradził sobie równie dobrze, a to znak, że zobaczymy go w dalszej części programu. O tym, jak poradzi sobie w domu modeli i modelek, przekonamy się już niebawem!

Mikołaj Krawiecki Top Model
Mikołaj w Top Model 10

Mikołaj Krawiecki: Instagram

Uczestnik Top Model 10 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @krawieckim. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 18 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej