Kaczorowska mocno podpadła znanym gwiazdom. Kto nie zgadza się z jej tezą o akceptacji „mody na brzydotę”?

7 czerwca 2021
Przez: : W.M.

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska postanowiła podzielić się z obserwatoriami wyjątkowo odważną tezą, a jej post spotkał się z ogromnym odzewem. Chociaż część osób popiera tancerkę w jej twierdzeniu, wiele gwiazd głośno nie zgadza się z Agnieszką.

Post Kaczorowskiej

Jeden z ostatnich postów, jakie zamieściła na swoim Instagramie Agnieszka Kaczorowska, wywołał prawdziwą burzę w sieci. Ciężarna aktorka, która już niebawem powita na świecie swoją drugą córeczkę, postanowiła podzielić się z obserwatorami odważnym twierdzeniem, że w ostatnim czasie zapanowała „moda na brzydotę”. Kaczorowska skrytykowała jej zdaniem nowe standardy, które skrajnie promują takie hasła jak bodypositive. Aktorka zaznaczyła, że prawdopodobnie wynika to z chęci przeciwstawieniu się Instagramowemu pięknu.

„Moda na brzydotę. Jestem estetką. To prawda. Myślę, że głównie taniec to we mnie ukształtował. Lubię piękno kryjące się pod wieloma aspektami. O pięknie można byłoby rozmawiać długo, bo to pojęcie względne…

Natomiast obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive .

Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”?

Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile ?

Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie” jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach?

Nie rozumiem tego… ale rozumieć nie muszę.(…)” – zaczęła Agnieszka swój wpis na Instgramie

Gwiazdy ostro komentują post Kaczorowskiej

Słowa Agnieszki odbiły się szerokim echem i były ostro krytykowane przez internautów. Swoje trzy gorsze dołożyły znane gwiazdy polskiego show-biznesu. Chociaż Agnieszka Kaczorowska przeprosiła osoby, które uraził jej post, niesmak wśród internautów pozostał.

Zobacz także: Z czego Agnieszka Kaczorowska zarabia największe pieniądze?

Z odważnym twierdzeniem Agnieszki nie zgadza się wiele gwiazd. Pod postem Kaczorowskiej swoje zdumienie wyrazili m.in. Iwona Cichosz, Julia Wróblewska czy Qczaj. Także Zofia Zborowska, która tak jak Kaczorowska, wkrótce zostanie mamą, podzieliła się z internautami osobistym wyznaniem.

iwona cichosz komentuje wpis kaczorowskiej
Iwona Cichosz komentuje wpis Kaczorowskiej
wroblewska o poście kaczorowskiej
Julia Wróblewska komentuje wpis Kaczorowskiej
Julia wróblewska komentuje wpis kaczorowskiej
Julia Wróblewska komentuje wpis Kaczorowskiej
Qczaj
Qczaj komentuje wpis Kaczorowskiej

Co sądzicie o poście Agnieszki, który wywołał prawdziwą burzę w sieci?

źródło: Instagram Agnieszka Kaczorowska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej