Pamiętacie pierwszą Bożenkę z “Klanu”? To ją zastąpiła Agnieszka Kaczorowska!

23 kwietnia 2022
Przez: : J.J

Od ponad dwudziestu lat w postać Bożenki w kultowym serialu Klan wciela się Agnieszka Kaczorowska. Wierni fani serialu pamiętają zapewne, że niegdyś rola ta należała do kogoś innego. Zobaczcie, jak po latach wygląda aktorka, którą zastąpiła Agnieszka.

Kilka słów o Agnieszce Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest aktorką i tancerką. W latach 2014-2018 brała udział w programie telewizyjnym Taniec z Gwiazdami. Jej partnerami tanecznymi byli: Rafał Maślak, Krzysztof Wieszczek, Łukasz Kadziewicz, jak również Nikodem Rozbicki, Michał Malinowski i Antek Smykiewicz.

Prywatnie Kaczorowska jest żoną Macieja Peli i mamą dwóch córeczek – blisko trzyletniej Emilki i rocznej Gabrysi.

Zobacz także: Figurę Agnieszki Kaczorowskiej po drugiej ciąży!

Niewątpliwie Agnieszka od lat jest kojarzona z serialem Klan, gdzie jako mała dziewczynka zaczęła grać postać Bożenki. Miała wówczas siedem lat, a od tamtej pory minęło już ponad dwadzieścia lat.

Zobacz także: Pamiętacie Jadzię z Dużych dzieci? Jest już dorosłą kobietą

Dawna Bożenka z Klanu

Ponieważ Agnieszka wciela się w rolę Bożenki już tak długo, to mało kto pamięta, że na początku postać tę grała inna dziewczynka. W pierwszych odcinkach serialu w latach 1997-1999 grała ją bowiem Olivia Sivelli.

Przypomnijmy, że Bożenkę adoptowali serialowa Grażynka i Rysiek. Olivia grała ją właśnie wtedy, kiedy serialowa Bożenka przebywała jeszcze w domu dziecka, a następnie zaczynała swoje życie w nowej rodzinie. Dziewczynka miała wtedy kilka lat.

Dawna Bożenka z Klanu
Pierwsza Bożenka z serialu Klan
Dawna Bożenka z Klanu
Olivia Sivelli

Dzięki roli Bożenki show-biznes szybko zauważył zdolną i śliczną małą Olivię. Następnie zagrała ona również w kilku reklamach, a nawet sztukach Teatru Telewizji. Potencjalną karierę dziewczyny przerwała jej wyprowadzka razem z rodzicami za granicę. Najpierw studiowała w Liverpoolu, potem przeniosła się do Londynu. Próbowała swoich sił także jako modelka, a parę lat temu Olivia rozpoczęła pracę jako ratownik medyczny.

Sivelli odnaleźć można w mediach społecznościowych, gdzie za pośrednictwem jej profilu możemy zaczerpnąć kilku informacji na jej temat, a także zobaczyć, jak obecnie wygląda.

Klan Bożenka
Olivia Sivelli
Pierwsza Bożenka z Klanu
Dawna Bożenka z Klanu

Pamiętacie pierwszą Bożenkę z serialu Klan?

Źródło: Instagram, Youtube, Facebook

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej