Połącz się z nami

Kaczorowska odsłoniła sporo ciała. Taki widok to rzadkość!

Kaczorowska

Moda i uroda

Kaczorowska odsłoniła sporo ciała. Taki widok to rzadkość!

Aktorka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami działaniem kolejnego produktu, który reklamuje na Instagramie. W tym celu Kaczorowska odsłoniła sporo ciała. Trzeba przyznać, że taki widok to rzadkość.

Zobaczcie najnowszego zdjęcie Agnieszki, które udostępniła na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Agnieszka Kaczorowska aktorka i tancerka, która od kilku miesiącu sprawdza się także w roli mamy. Widzom znana jest głównie z serialu „Klan”, gdzie już od wielu lat wciela się w postać sympatycznej Bożenki. Ponadto Kaczorowska jest także bardzo utalentowaną tancerką z licznymi sukcesami na koncie. Jej umiejętności taneczne poza licznymi konkursami, zobaczyć mogliśmy w uwielbianym programie tanecznym Polaków –„Tańcu z Gwiazdami”, w którym wystąpiła aż sześciokrotnie. Aga partnerowała i uczyła tańca między innymi Krzysztofa Wieszczka, z którym zdobyła Kryształową Kulę, czy Rafała Jonkisza.

W ubiegłym roku Kaczorowska spełniła swoje wielkie marzenie i została mamą. Na świat przyszło pierwsze dziecko aktorki i jej męża Macieja Peli – Emilka. Od czasu, kiedy Agnieszka urodziła córeczkę, jej świat zmienił się diametralnie i młoda mama wielokrotnie przyznawała, że nie wyobraża sobie życia bez dziecka.

View this post on Instagram

ZAMIENIAM.❤️ 🔺”Mam dość.” na „Mam siłę”. 🔺 „Jestem wykończona” na „Kiedyś odeśpię, teraz mam inne zadanie.” 🔺 „Jestem uziemiona” na „Moje dziecko mnie potrzebuje” 🔺 „Nie mam czasu dla siebie” na „Jak mogę się zorganizować, aby znaleźć chwilę tylko dla mnie?” 🔺 „Wszystko się skończyło” na „wszystko się zaczęło”. 🔺 „Ciężkie jest życie mamy.” na „Bycie mamą to super przygoda”. 🔺 „Jestem ze wszystkim sama” na „Kogo mogłabym poprosić o pomoc?” 🔺 „Moje dziecko jest teraz nie do zniesienia” na „Moje dziecko ma teraz czas pełen wyzwań”. 🔺 „W co ja się wpakowałam” na „To dla mnie dobra lekcja”. 🔺 „Muszę odpocząć od dziecka/dzieci.” na „Znajduję sposób na odpoczywanie razem z moim dzieckiem/dziećmi”. _______ …macie coś jeszcze? Piszcie ! Pozamieniamy.😉 _______ Zamieniam narzekanie na szukanie rozwiązań. Zamieniam skupianie się na negatywach na widzenie dobrych stron danej sytuacji. Zamieniam biadolenie na siłę. Zamieniam smutek na radość i uśmiech. _______ Ciężko w tym społeczeństwie jest być szczęśliwym i pozytywnym… znacznie lepiej dzielić się bólem i cierpieniem. Wtedy otrzymujesz współczucie, empatię i wszyscy Cię lubią. Wielu się z Tobą utożsamia. Ja jednak będę szła pod prąd. I nie dlatego ze w moim życiu nie ma negatywnych emocji czy zdarzeń, nie dlatego ze w moim życiu nie ma problemów. Ma je każdy. Tylko dlatego, że ja chcę widzieć życie jako piękny dar i cieszyć się każda chwila, bo one tak szybko uciekają. A jeśli kogoś to zmotywuje bądź zainspiruje to będzie mój mały wielki sukces…! 💪🏻 ______ 📸 @marek_podolczynski

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Kaczorowska odsłoniła sporo ciała

Agnieszka należy do grona gwiazd, które bardzo aktywnie działają na swoim Instagramie. Tancerka chętnie pokazuje rodzinne życie na swoim profilu, a także dzieli się przydatnymi informacjami na temat rodzicielstwa.

Tym razem Agnieszka postanowiła zaprezentować internautom kolejny gadżet, który testuje. Mowa o depilatorze, który z pewnością przydać się może każdej młodej mamie. W tym celu Kaczorowska odsłoniła sporo ciała i pokazała się w ręczniku.

Pod zdjęciem młodej mamy nie zabrakło oczywiście komentarzy zachwyconych internautów.

„Wspaniale”

„Po prostu mówię szczerze jesteś prześliczna atrakcyjna seksownie wyglądająca dziewczyna i bardzo sympatyczna królowa piękności pierwsza klasa takich dziewczyn powinno być więcej może kiedyś będziesz modelką”

Trzeba przyznać, że widok Agnieszki Kaczorowskiej, która odsłoniła sporo ciała to prawdziwa rzadkość. Niedawno tancerka pochwaliła zdjęciem z wanny. Zobaczcie: Zrelaksowana Kaczorowska podczas domowego SPA!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry