Kaczorowska odsłoniła sporo ciała. Taki widok to rzadkość!

3 czerwca 2020
Przez: : W.M.

Aktorka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami działaniem kolejnego produktu, który reklamuje na Instagramie. W tym celu Kaczorowska odsłoniła sporo ciała. Trzeba przyznać, że taki widok to rzadkość.

Zobaczcie najnowszego zdjęcie Agnieszki, które udostępniła na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Agnieszka Kaczorowska aktorka i tancerka, która od kilku miesiącu sprawdza się także w roli mamy. Widzom znana jest głównie z serialu „Klan”, gdzie już od wielu lat wciela się w postać sympatycznej Bożenki. Ponadto Kaczorowska jest także bardzo utalentowaną tancerką z licznymi sukcesami na koncie. Jej umiejętności taneczne poza licznymi konkursami, zobaczyć mogliśmy w uwielbianym programie tanecznym Polaków –„Tańcu z Gwiazdami”, w którym wystąpiła aż sześciokrotnie. Aga partnerowała i uczyła tańca między innymi Krzysztofa Wieszczka, z którym zdobyła Kryształową Kulę, czy Rafała Jonkisza.

W ubiegłym roku Kaczorowska spełniła swoje wielkie marzenie i została mamą. Na świat przyszło pierwsze dziecko aktorki i jej męża Macieja Peli – Emilka. Od czasu, kiedy Agnieszka urodziła córeczkę, jej świat zmienił się diametralnie i młoda mama wielokrotnie przyznawała, że nie wyobraża sobie życia bez dziecka.

Kaczorowska odsłoniła sporo ciała

Agnieszka należy do grona gwiazd, które bardzo aktywnie działają na swoim Instagramie. Tancerka chętnie pokazuje rodzinne życie na swoim profilu, a także dzieli się przydatnymi informacjami na temat rodzicielstwa.

Tym razem Agnieszka postanowiła zaprezentować internautom kolejny gadżet, który testuje. Mowa o depilatorze, który z pewnością przydać się może każdej młodej mamie. W tym celu Kaczorowska odsłoniła sporo ciała i pokazała się w ręczniku.

Pod zdjęciem młodej mamy nie zabrakło oczywiście komentarzy zachwyconych internautów.

„Wspaniale”

„Po prostu mówię szczerze jesteś prześliczna atrakcyjna seksownie wyglądająca dziewczyna i bardzo sympatyczna królowa piękności pierwsza klasa takich dziewczyn powinno być więcej może kiedyś będziesz modelką”

Trzeba przyznać, że widok Agnieszki Kaczorowskiej, która odsłoniła sporo ciała to prawdziwa rzadkość. Niedawno tancerka pochwaliła zdjęciem z wanny. Zobaczcie: Zrelaksowana Kaczorowska podczas domowego SPA!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej