Kaczorowska rośnie w oczach i to wcale nie od pączków. Zobaczcie, jaki już ma brzuszek

11 lutego 2021
Przez: : W.M.

Ciężarna aktorka pochwaliła się swoim fanom kolejnym zdjęciem, na którym zaprezentowała ciążowe krągłości. Kaczorowska rośnie w oczach.

Agnieszka za kilka miesięcy urodzi swoje drugie dziecko. Stan błogosławiony zdecydowanie służy 28-latce. Nic dziwnego, że internauci zachwycili się jej wyglądem.

Agnieszka Kaczorowska od wielu lat gości w polskim show-biznesie. Ogromną popularność zdobyła dzięki udziałowi w serialu “Klan”, w którym pierwsze kroki stawiają już jako mała dziewczynka. Poza aktorstwem wielką pasją Agnieszki jest również taniec, który wiele lat trenowała zawodowo.

To właśnie dzięki tańcowi poznała swojego męża Macieja Pelę. W połowie 2019 roku młode małżeństwo powitało na świecie swoje pierwsze dziecko córeczkę Emilkę. Od pewnego czasu media nieustannie spekulowały o kolejnej ciąży Kaczorowskiej. W końcu Agnieszka w rozmowie z jednym z magazynów zdradziła, że spodziewa się dziecka, a niedługo później szczęśliwą informację ogłosiła również na swoim Instagramie.

„Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30tki będę mieć dwójkę dzieci…uważajcie o czym marzycie drogie kobiety!😂🤫 A tak serio… jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z @maciek.pela drugiego dziecka.🤰❤️

Mieliśmy tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i Wasza ciekawość nakłoniły nas do tego, aby już teraz podzielić się naszą radością.” – napisała Agnieszka na Instagramie

Kaczorowska rośnie w oczach

Agnieszka należy do grona gwiazd, które, mimo iż chronią prywatność pociech, chętnie dzielą się wiedzą na temat macierzyństwa. Ostatnio aktorka przyznała nawet, jakie ma zachcianki w ciąży i jak radzi sobie z mdłościami.

Tym razem na profilu Agnieszki pojawiło się kolejne zdjęcie, na którym internauci dostrzec mogli jej ciążowe krągłości. Kaczorowska w żartobliwy sposób przyznała, że odstający brzuszek wcale nie jest od pączków.

„To nie od pączków…🤰😂

Naszej dwójce wystarczy chyba jeden, max. 2 👌🏻 Choć 🍩 kuszą, bo jakże bezkarnie teraz można skończyć dzień z większym brzuchem…”

Fani aktorki zachwycili się jej pięknym wyglądem.

„cudny brzuszek pięknej mamy !”

„Cudownie wyglądasz”

„Ale szybko rośnie brzuszek 😍 jeszcze niedawno nic prawie nie było widać”

Trudno nie zgodzić się z tymi komentarzami. Agnieszka wygląda naprawdę kwitnąco.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej