Połącz się z nami

Kaczorowska skrytykowała taniec Wieniawy w „TzG”. Nie zasłużyła na 30 punktów?

News

Kaczorowska skrytykowała taniec Wieniawy w „TzG”. Nie zasłużyła na 30 punktów?

Tancerka oceniała uczestników podczas ostatniego odcinka „Taniec z gwiazdami”. Kaczorowska skrytykowała taniec Wieniawy i przyznała, że gwiazda nie zasłużyła na 30 punktów, które otrzymała od jury!

Jak co tydzień, w piątkowy wieczór, widzowie są świadkami tanecznych doznać, które fundują im gwiazdy na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Program od kilkunastu lat budzi ogromne zainteresowanie widzów. Najpierw show emitowane było w stacji TVN, teraz od kilku lat licencję przejął Polsat.

Przez ten czas na parkiecie programu przewinęło się mnóstwo gwiazd, które raczyły publiczność wspaniałymi występami. Tej wiosny rozpoczęła się 11 edycja (w stacji Polsat) programu, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, przeniesiono ją na jesień. Największą gwiazdą obecnej edycji jest bez wątpienia Julia Wieniawa, na której występy czeka ogrom widzów. Gwiazda na początku sezonu przyznała, że czuje na sobie presję dlatego wyjątkowo mocno się stresuje.

Na szczęście kazało się, że zupełnie bez powodu, gdyż Julka stworzona jest do tańca. Jeszcze przed zawieszeniem „Tańca z Gwiazdami” otrzymała maksymalną ilość punktów od jury. Na powtórkę jednak Wieniawa musiała poczekać jeszcze kilka odcinków. Podczas ostatniego z odcinków Julia i Stefano zaprezentowali rumbę, która oczarowała zarówno jury jak i widzów. Iwona Pavlović zachwycona była tańcem aktorki i z chęcią przyznała parze 10 punktów. Po dyszce dorzucili od siebie Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski zatem para po raz drugi w tym programie zdobyła maksymalną ilość punktów. Czy słusznie?

Kaczorowska skrytykowała taniec Wieniawy

Jak się okazuje rumba Julki i Stefanio nie każdemu przypadła do gustu. Była tancerka „Tańca z Gwiazdami” Agnieszka Kaczorowska poddała ocenie występy uczestników. Przypomnijmy, że Agnieszka jest zawodową tancerką, która przez wiele lat tańczyła na parkiecie tanecznego show. Od ponad roku jest mamą malutkiej Emilki dlatego tancerka zrezygnowała z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”

Na prośbę swoich fanów, Kaczorowska komentowała występy wszystkich uczestników. Na swoim Instastory dość ostro oceniła taniec Wieniawy i Terrazzino.

„Stefano jest królem rumby i choreografii rumby. Choreografia była przepiękna… ale miało być szczerze…. uważam, ze w rumbie kobieta powinna bardzo mocno stać stopami i tak jak pani Iwona powiedziała stopy Julii malowały po parkiecie, przez ona jakby nie stała na nogach tylko była przesuwana, przenoszona przez Stefano. Wygięcia piękna, pozy piękne, sale brakowało mi takiego mocnego osadzenia w parkiecie i w nodze i w biodrze.

Tancerka przyznała, że pra nie zasłużyła na trzy dziesiątki od jury:

„Dla mnie nie na 10, aczkolwiek klimat piękny”.

Zgadzacie się z jej opinią?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry