Kaczorowska w mocnych słowach podsumowała zwolnienie z pracy. Teatr wydał oświadczanie i grozi aktorce

31 marca 2023
Przez: : W.M.

Od kilku miesięcy Agnieszka występować mogła na deskach teatru Tu i Teraz, grając w spektaklu Ślub doskonały. Po tym, jak Kaczorowska została z niego zwolniona, aktorka przyznała, że w końcu czuje się wolna i cieszy się, że uwolniła się z miejsca, gdzie w zły sposób traktowano artystów. Kamila Polak szefowa teatru Tu i teraz wydała oświadczenie, odnosząc się do zarzutów serialowej Bożenki z Klanu.

Agnieszka Kaczorowska wielu widzom znana jest głównie z roli Bożeny, w której postać wciela się w tasiemcu TVP już od wielu lat. Poza tym, że 30-latka na co dzień gra w Klanie, spełnia się zawodowo w wielu innych projektach.

Kaczorowska od kilku miesięcy związana była między innymi z teatrem Tu i Teraz, gdzie grała jedną z głównych ról w spektaklu Ślub doskonały. Jeszcze do niedawna gwiazda głośno zachęcała swoich fanów, aby zobaczyli sztukę z jej udziałem, jednak jak się właśnie okazało, Kaczorowska nie wystąpi już więcej w spektaklu.

“Czuję się w obowiązku poinformować was, że na trzy dni przed spektaklem dostałam telefon od pani producent Teatru Tu i Teraz, że ja nie zagram tych spektakli i zagra je moja dublerka” – ogłosiła nieco wzburzona na Instagramie.

Agnieszka przyznała, że podjęła decyzję o całkowitej rezygnacji z projektu i napomknęła o złym traktowaniu ludzi w teatrze, w którym pracowała.

„Nie akceptuję tego, jak są traktowani ludzie w tym teatrze, nie ma na to mojej zgody, nie chcę w tym uczestniczyć. Tym komunikatem chce przesłać innym dużo mocy, którzy są w podobnej sytuacji”

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska wyrzucona z pracy! Padły mocne oskarżenia!

Właścicielka teatru Tu i Teraz odpowiada Kaczorowskiej

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedzieć teatru, z którym jeszcze do niedawna związana zawodowo była Agnieszka Kaczorowska.

Kamila Polak, prezes zarządu teatru Tu i Teraz wydała oficjalne oświadczanie, w którym odniosła się do zarzutów Kaczorowskiej.

W nawiązaniu do wypowiedzi Pani Agnieszki Kaczorowskiej oświadczam, że Teatr Tu i Teraz odnosi się do Pracowników oraz wszystkich osób Współpracujących z godnością i szacunkiem, oraz nie daje zgody na nieetyczne zachowania” – czytamy

Polak potwierdziła, że współpraca z Kaczorowską dobiegła końca w miniony czwartek i podkreśliła, że jeśli aktorka nie zaprzestanie publikować nieprawdziwych informacji, sprawa skierowana zostanie na drogę prawną.

Jedyne, co możemy potwierdzić to fakt zakończenia współpracy z dniem 30.03.2023 z Panią Agnieszką Kaczorowską w spektaklu “Ślub doskonały”. Jednocześnie oświadczam, że jeżeli Pani Kaczorowska nie zaprzestanie publikowania nieprawdziwych i zniesławiających informacji, deklaruję poinformowanie opinii publicznej o pełnych powodach decyzji i skieruję sprawy na drogę prawną” – dodała prezes Teatru

Szykuje się poważna afera?

Agnieszka Kaczorowska-Pela/ fot. AKPA

źródło: Instagram/AKPA/FB

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej