Kaczorowska zna płeć drugiego dziecka! Jesteście ciekawi?

23 marca 2021
Przez: : J.J

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wiedzą już czy do ich córeczki Emilki dołączy siostrzyczka czy braciszek. Jesteście ciekawi? A może macie swoje typy? Kaczorowska zna płeć drugiego dziecka!

Agnieszka Kaczorowska jedna z najpopularniejszych Instamam

Agnieszka Kaczorowska to aktorka i tancerka. Choć na swoim koncie ma wiele sukcesów związanych z tańcem, w ostatnim czasie większość energii poświęca swoim profilom w mediach społecznościowych.

Kaczorowska prowadzi swój profil na Instagramie, jak i na kanale Youtube. Zarówno jeden, jak i drugi cieszy się ogromną popularnością wśród innych mam. Początkowo dominowały tam zdjęcia i wpisy dotyczące tańca i jej codziennego życia, kiedy jednak okazało się, że tancerka zostanie mamą to właśnie ta tematyka zawładnęła jej profilami.

Córka Agnieszki i Macieja – Emilia

Agnieszka i Maciej przywitali na świecie Emilkę w lipcu 2019 roku. Dumni i szczęśliwi rodzice świetnie odnaleźli się w nowej roli. W tym roku dziewczynka skończy dwa latka i powita na świecie rodzeństwo. Choć od dłuższego czasu można było czytać spekulacje w mediach na temat drugiej ciąży tancerki, ona sama długo milczała nie potwierdzając, ani nie zaprzeczając im. W końcu postanowiła ogłosić tą szczęśliwą nowinę.

Druga ciąża Kaczorowskiej

Agnieszka odkąd ogłosiła, że na świat przyjdzie jej druga pociecha, chętnie nadrabia dodawanie kolejnych, ciążowych fotek. Często również podejmuje tematy związane z macierzyństwem i przygotowaniami do przyjścia na świat drugiej pociechy.

Dziś na profilu Agnieszki pojawiło się zaskakujące nagranie. Jak się okazuje, Kaczorowska zna płeć drugiego dziecka, czym postanowiła podzielić się ze swoimi fanami. Wszyscy obserwatorzy jednak pozostaną niepocieszeni, bo jak się okazuje, Agnieszka zna płeć, ale jej nie zdradzi.

„Właśnie byłam na spotkaniu z naszym maluszkiem, więc my już wiemy, a Wy będziecie w tym tygodniu zgadywać, co tam jest i na kogo czekamy?” – relacjonowała na InstaStory.

Kaczorowska zna płeć drugiego dziecka

“My już wiemy! 🤰
A Wy już zgadujecie pod postami od kilku tygodni… To jak? Dziewczynka czy chłopiec w moim brzuszku? 😌 Na co Wam to wygląda? Zabawmy się…😂 girlmama już jestem, ale czy będzie mi dane zostać także #boymama ? ❤️🤔”
– dodała na Instagramie.

Fani zostali podzieleni. Jedna połowa twierdzi, że będzie to chłopczyk, druga natomiast obstawia kolejną dziewczynkę!

“Na bank kolor paznokci nie jest przypadkowy ;p obstawiam chłopczyka 😍❤️”

“Dziewczynka 🥰”

“Dziewczynka raczej. Choć fakt zakupienia koszulki boy chyba coś znaczy 😂 wg mnie ma zmylić”

A Wy, jakiego zdania jesteście?

Zobacz także: Taniec ciężarnej Kaczorowskiej!

Źródło: Instagram agakaczor

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej