Ciężarna Agnieszka Kaczorowska tańczy na Malediwach! Ale wywija!

6 marca 2021
Przez: : MC

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska zachwyciła internautów swoim najnowszym filmem. Aktorka tańczy na Malediwach, eksponując nie tylko swoje piękne kształty, ale raczy widzów pięknymi widokami. Musicie to zobaczyć!

Aktorka Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska to jedna z najpopularniejszych celebrytek w naszym kraju. Utalentowana aktorka, tancerka i spełniona żona oraz mama nie zatrzymuje się ani na moment, aktywnie rozwijając swoją karierę.

Kariera Agnieszki Kaczorowskiej

Nie da się ukryć, że Agnieszka zyskała na popularności dzięki roli Bożenki w serialu “Klan”. Przypomnijmy, że aktorka rozpoczęła pracę na planie “Klanu” już w 1999 roku. Do wzrostu jej popularności niewątpliwie przyczynił się także udział w programie “Taniec z gwiazdami”. Warto dodać, że Agnieszka jest profesjonalną tancerką, a jej imponujące umiejętności sprawiły, że zwyciężyła Kryształową Kulę w 3. edycji programu.

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska tańczy na Malediwach

Agnieszka zamieściła na swoim Instagramie nagranie z wczasów na Malediwach, na którym pokazuje swój taniec. Trzeba przyznać, że aktorka prezentuje się nieziemsko! Co więcej, z opisu dowiadujemy się, że Kaczorowska będąc w pierwszej ciąży prowadziła zajęcia taneczne. Ponadto poinformowała, że planuje co czwartek prowadzić transmisje na żywo, motywujące do aktywności fizycznej.

“Będąc w ciąży z Emilką prowadziłam w swojej szkole tańca zajęcia z tańca dla kobiet w ciąży… Teraz chcę działać szerzej i żeby każda z Was mogła skorzystać.💪🏻 Co czwartek, zapraszam Was na LIVEa, podczas którego będziemy sobie razem ćwiczyć i poznawać różne aktywności pod okiem specjalistów, trenerów różnych dziedzin sportu.💪🏻” – czytamy w poście Agnieszki.

Post Agnieszki został niezwykle pozytywnie odebrany przez internautów. Fani gwiazdy nie tylko zachwycili się pięknym tańcem, ale również przyznali, że pomysł relacji na żywo to strzał w dziesiątkę.

“Piękna mama 👌”

“Świetny pomysł😍 chętnie spróbuje. A Pani taniec super 😘”

“Chodząca petarda! Uwielbiam Twój profil za tą pozytywną energię, z którą się dzielicie! ♥️” – czytamy w komentarzach.

Jak podoba Wam się tańcząca, ciężarna Agnieszka Kaczorowska? My jesteśmy zachwyceni!

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej