Agnieszka Kaczorowska zabrała głos w sprawie rodzinnego konfliktu Joanny Opozdy. Zwróciła się do przyszłej mamy

12 stycznia 2022
Przez: : J.J

Agnieszka Kaczorowska w jednym z wywiadów odniosła się do traumatycznych chwil, które w ostatnich dniach musiała przeżyć Joanna Opozda. Zobaczcie, co przyznała.

Rodzinny konflikt Joanny Opozdy

Od paru dni nie milkną echa na temat rodzinnego konfliktu w domu Joanny Opozdy. Przypominamy – ojciec aktorki Dariusz Opozda wracając do Polski z Madagaskaru wyrzucił z rodzinnego domu matkę aktorki – Małgorzatę. Kiedy kobieta wraz z jedną z córek i zięciem chciała zabrać swoje osobiste rzeczy, usłyszała groźby męża, który dodatkowo strzelił do osób próbujących wejść do domu.

Zobacz także: Relację Antka Królikowskiego ze strzelaniny

Joanna Opozda, choć nie była obecna podczas tych traumatycznych przeżyć bardzo przeżyła to wydarzenie, ze względu na bliskie jej osoby. Parę dni po zajściu aktorka opublikowała oświadczenie, w którym zwróciła się do swojego ojca z prośbą o zaprzestanie wojny, która toczy się na oczach całej Polski. Przyszła mama zdradziła również, że całe to wydarzenie bardzo odbiło się na jej ciąży, przez co trafiła do szpitala.

Zobacz także: Oświadczenie Joanny Opozdy

Joanna Opozda wydała oświadczenie
Joanna Opozda

Agnieszka Kaczorowska zabrała głos

Jedną z osób, która postanowiła zabrać głos w sprawie tych przerażających wydarzeń jest Agnieszka Kaczorowska. Aktorka, choć nie skomentowała samego zajścia, postanowiła zwrócić się do Joanny Opozdy.

Kaczorowska, która sama jest mamą dwójki dzieci wie, jak ważne jest by kobieta w ciąży unikała stresujących sytuacji. Tancerka pożyczyła przyszłej mamie dużo dobrej energii w tym wyjątkowym a zarazie trudnym czasie. W rozmowie z Jastrząpost przyznała:

„Ja nie chcę nic mówić na ten temat. Po prostu przesyłam moc energii i dobra Joasi, gdyż stan ciąży jest stanem wyjątkowym. Naprawdę nie wiem, ale wydaje mi się, że kobiety w ciąży powinny być w takiej bańce i ich nie powinny dotykać złe rzeczy, które dzieją się na świecie, już nie mówiąc o tym, co dzieje się w bliskiej rodzinie.”

Źródło: Jastrząbpost, Instagram Joanny Opozdy, Agnieszki Kaczorowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej