Opozda strzelał do Królikowskiego. Aktor wydał oświadczenie! “Strzelał mój teść, Dariusz O.”

9 stycznia 2022
Przez: : M.S.

W niedzielny poranek do mediów trafiły informacje odnośnie szokujących scen pod domem mamy Joasi Opozdy. Ojciec aktorki strzelał do członków rodziny aktorki, a jej siostra trafiła do szpitala. Jak wyglądał przebieg wydarzeń pod domem Opozdów? Antek Królikowski opisał szokujące sceny. Kula prawie trafiła siostrę Joasi!

Dariusz Opozda strzelał do rodziny!

Jakiś czas temu media rozpisywały się na temat konfliktu Dariusza Opozdy z żoną Małgorzatą oraz córkami. Mężczyzna zarzucił swojej rodzinie kradzież oraz brak pomocy w momencie, gdy ten był chory. Jak informuje jeden z portali, ojciec aktorki powrócił o Polski wraz ze swoją nową partnerką i wyrzucił z domu swoją żonę, Małgorzatę, zmieniając zamki w drzwiach.

https://www.instagram.com/p/CU0T4OIMTck/

Jak poinformował Pudelek, w sobotę miały miejsce dramatyczne sceny pod mieszkaniem Opozdów, do którego próbowała dostać się matka, siostra oraz mąż Joanny. Wtedy w kierunku rodziny aktorki, przez drzwi padły strzały z broni, a całe to zajście zarejestrowane zostało na nagraniu.

„Jak dodaje nasz informator, kule przebiły ściany. Ponoć gdyby mierzono tylko trochę niżej, istnieje ryzyko, że pociski trafiłyby którąś z osób stojących po drugiej stronie – Małgorzatę Opozdę, jej córkę albo Antka Królikowskiego” – czytamy na Pudelku.

Zobacz także: Dariusz Opozda strzelał do rodziny!

Niedługo później do siebie trafiło kolejne nagranie, tym razem ukazującego Antka Królikowskiego, który siłą próbował dostać się na teren posesji Dariusza Opozdy, taranując przy tym bramę.

Po publikacji tych nagrań w sieci, portal Pudelek skontaktował się z rzecznikiem policji, dowiadując się, jak wyglądał tok zdarzeń:

Łącznie były trzy interwencje. W przypadku dwóch pierwszych interwencji dzwoniły zwaśnione strony. Raz jedna, raz druga, czasem obie na raz. Jeżeli udało się poinformować strony o toku dalszego postępowania, to patrol odjeżdżał. To są sprawy podziału majątku, więc my, dopóki nie będziemy mieć jakichś prawomocnych rozstrzygnięć do kogo należą konkretne pomieszczenia, lokale, to ciężko jest nam powiedzieć, czy ktoś zajmuje prawnie czy bezprawnie ten lokal “- ujawnił st. asp. Tomasz Piwowarski.

Policja pojawiła się pod domem Opozdów po raz trzeci, po tym, jak zgłoszenia dokonała firma ochroniarska, po oddaniu przez Dariusza strzałów:

Trzecia interwencja odbyła się po zgłoszeniu od pracowników firmy ochroniarskiej, po tym kiedy było słychać strzał. Na miejscu policjanci wykonali czynności, oględziny. Będziemy badać, czy doszło do przestępstwa, jeżeli tak, to do jakiego. Sprawdzimy czy ta broń był przerabiana, czy też nie była przerabiana, jeżeli to była broń czarnoprochowa, to na taką broń nie jest wymagane zezwolenie, ale jeśli uległa jakimś konstrukcyjnym zmianom, to wtedy biegły się wypowie i będziemy kwalifikować. Dopóki nie skończymy wszystkich czynności i przesłuchań świadków, to ciężko jest powiedzieć, czy ktokolwiek na chwilę obecną usłyszy zarzuty. Tym bardziej, że jeszcze wczoraj zgłaszały się do nas obie strony, składały zawiadomienia. Podejrzewam, że tak samo będzie jeszcze dzisiaj

Piwowarski zapewnił także, że żadna z osób nie została ranna na miejscu i ciężko mu stwierdzić, co było przyczyną zgłoszenia się do szpitala siostry Joanny Opozdy:

“Ja nie miałem takiej informacji. Być może pani później zgłosiła do szpitala, tylko pytanie czy na skutek odniesionych obrażeń na miejscu, czy po prostu się zdenerwowała, skoczyło jej ciśnienie i z innych przyczyn została hospitalizowana. Jeżeli ktoś byłby ranny na miejscu, to wiadomo, że taka sprawa jest traktowana inaczej”

Oświadczenie Królikowskiego po strzałach Opozdy

Do sprawy odniósł się Antek Królikowski, który brał udział we wczorajszych wydarzeniach. Opisał sytuację, w której padł strzał, który oddał jego teść:

“Emocje jeszcze nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło… byłem świadkiem, brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał pistoletu, ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki, mojej siostry. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska Zdroju. w dalszym ciągu przebywa na wolności” – mówił łamiącym się głosem Królikowski.

Opozda strzelał do Królikowskiego
InstaStory Antek Królikowski

Oświadczenie Królikowskiego po strzałach Opozdy z pewnością zszokowało wielu jego obserwatorów!

Źródło: Pudelek, Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej