Połącz się z nami

Kalczyńska zafarbowała włosy na ciemno! Ogromna metamorfoza dziennikarki!

Anna Kalczyńska

Moda i uroda

Kalczyńska zafarbowała włosy na ciemno! Ogromna metamorfoza dziennikarki!

Anna Kalczyńska na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się nowym wizerunkiem. Trzeba przyznać, że dziennikarka zdecydowała się na ogromną metamorfozę i jak widzimy, w komentarzach pod zdjęciem, nie wszystkim przypadła ona do gustu. Mają rację? Zobaczcie! Kalczyńska zafarbowała włosy na ciemno!

Anna Kalczyńska jest jedną z najbardziej znanych i jedną z najbardziej lubianych dziennikarek w naszym kraju. Wiele osób na pewno kojarzy ją z programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”, gdzie u boku Andrzeja Sołtysika prowadzi ten program od 4 lat.

Można śmiało powiedzieć, że Anna jest spełnioną kobietą zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Wraz z mężem Maciejem Maciejewskim wychowują trójkę dzieci- dwie córki, Hanię i Krysię oraz synka Janka. Na Instagramie dziennikarki znajdziemy wiele zdjęć z jej pociechami.

Jest ona bardzo aktywna na swoim profilu i to właśnie tam pochwaliła się efektem metamorfozy, która trzeba przyznać, jest ogromna! Dziennikarka już dawno nie pokazała się nam, po tak znacznej zmianie swojego wyglądu! Zobaczcie, jak wygląda, bo zdania obserwatorów jej profilu są bardzo podzielone!

Kalczyńska zafarbowała włosy na ciemno!

Anna Kalczyńska w opisie zdjęcia zaznaczyła, że jej nowa fryzura, to wakacyjny kaprys:

„Czary-mary.. #ciemniej #zmiana #wakacje #kaprys #graotron #mamazafarbowała”

Komentarze pod zdjęciem dziennikarki są bardzo podzielone. Wiele osób przyznało, że korzystniej wyglądała w jasnych włosach. Niemniej jednak możemy znaleźć wiele wpisów, w których obserwatorzy profilu Anny zachwalają ją w nowym wydaniu:

„Niee Pani Aniu, o wiele lepiej w jaśniejszych jest Pani :(„

„Nie Pani kolor. ZDECYDOWANIE w blondzie lepiej i DUŻO MŁODZIEJ. POZDRAWIAM”

„Wow fajnie! Mocno❤️ włoski styl💄”

„Ładnemu we wszystkim ładnie 😂👍”

„Zdecydowanie w blondzie wygląda Pani korzystniej 😍’

My podpisujemy się pod komentarzem, „ładnemu we wszystkim ładnie” i musimy zaznaczyć, że każda kobieta raz na jakiś czas potrzebuje tak diametralnej zmiany swojego wizerunku! Bez wątpienia Anna zaskoczyła również nas swoim nowym kolorem włosów!

A Wam, jak się podoba metamorfoza dziennikarki?

Zobaczcie również: Anna Kalczyńska w ogniu krytyki po wypowiedzi o LGBT!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry