Kamil Baleja: [wiek, kariera, Taniec z gwiazdami 14, Instagram]

28 stycznia 2024
Przez: : K.M.

Kamil Baleja to kolejny uczestnik popularnego programu rozrywkowego Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, który zawalczy o wielką wygraną. Sprawdźcie szczegółowe informacje na jego temat.

Kamil Baleja: wiek

Uczestnik najnowszej edycji Tańca z gwiazdami ma 41-lat i pochodzi z Głogowa. Na Uniwersytecie Zielonogórskim studiował politologię, ale to dziennikarstwo skarało jego serce.

Kamil Baleja: kariera

Swoją karierę rozpoczął w Akademickim Radiu Index, a później w Radiu Zachód w Zielonej Górze, gdzie prowadził pasmo informacyjne, audycje muzyczne i listę przebojów. W 2007 roku rozpoczął swoją pracę w radiu RMF FM, gdzie pracował do 2017 roku, z kilkuletnią przerwą na pracę w RMF Maxxx. Następnie rozpoczął pracę w Telewizji Polsat, a także był prezenterem w Radio Złote Przeboje i Radio ZET. Co więcej, Kamil sprawdził się w roli prezentera i współprowadził z Maciejem Rockiem show Idol i Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie.

Kamil Baleja: Taniec z gwiazdami 14

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami to jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. W programie rywalizują ze sobą pary złożone ze znanej osobowości medialnej oraz z profesjonalnego tancerza. W każdym z odcinków uczestnicy prezentują jeden z wybranych tańców towarzyskich, a ich występy ocenia niezwykłe jury: Iwona Pavlović, Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk i Tomasz Wygoda.

Na koniec każdego odcinka odpada jedna z par, która uzyskała najmniejszą liczbę głosów. W wielkim finale rywalizują już tylko dwie pary, które prezentują trzy tańce, a program wygrywają Ci, z największą ilością głosów od widzów. Nagrodą główną w show jest statuetka Kryształowej Kuli, 100 tysięcy złotych dla celebryty, a 50 tysięcy dla tancerzy. Prowadzącymi program są: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Zobacz także: Znamy jedną z uczestniczek nowej edycji programu Taniec z gwiazdami. Będziecie zaskoczeni!

Kamil Baleja: Instagram

Mężczyzna na portalu Instagram występuje pod nazwą @kamil_baleja. Ilość jego followersów przekroczyła właśnie 107 tysięcy, ale ta liczba z dnia na dzień z pewnością będzie się zmieniać.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej