“Taniec z Gwiazdami 14”: Roxie Węgiel gwiazdą nowej edycji!

21 stycznia 2024
Przez: : W.M.

Już wiosną na antenie stacji Polsat kolejna edycja Tańca z Gwiazdami. Chociaż produkcja oficjalnie nie ogłosiła jeszcze, kto tym razem walczyć będzie o Kryształową Kulę, na jaw wychodzą kolejne nazwiska potencjalnych uczestników. Już wiadomo, że w nowej edycji zatańczy Maciej Musiał, a teraz ujawniono kolejne bardzo znane nazwisko! Roxie Węgiel będzie jedną z osób, która weźmie udział w 14 edycji TzG!

Fani programu Taniec z Gwiazdami przez pewien czas musieli obejść się wyłącznie smakiem, gdyż ostatnia edycja tanecznego show wyemitowana została na antenie Polsatu jesienią 2022 roku.

Po tym, jak w stacji zaszło wiele zmian, a dyrektorem programowym Polsatu został Edward Miszczak, program na pewien czas zniknął z anteny, ale jak się okazuje, nowe odcinki jednego z najbardziej lubianych programów rozgrywkowych w kraju, już niebawem ponownie zawitają na naszych ekranach.

Taniec z Gwiazdami wraca do Polsatu, a kolejny 14 sezon trafi na antenę już wiosną 2024 roku.
Co ciekawe, nowa edycja przenieść ma widzom sporo zmian, a w głównej mierze dotyczyć mają one składu jurorskiego. Jak donosił portal wirtualnemedia, w nadchodzącym sezonie w jury pozostać ma jedynie Iwona Pavlović. Z programem pożegnali się już: Michał Malitowski, Andrzej Grabowski a także Andrzej Piaseczny.

Kilka dni temu produkcja ujawniła skład nowego jury. Na fotelach jurorskich zasiądą: Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak, Tomasz Wygoda oraz niezmiennie Iwowa Pavlović

Zobacz także: “Taniec z Gwiazdami 14”: Ogromne zmiany w gronie jury! Znamy nazwisko pierwszej uczestniczki

Roxie Węgiel wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Nie da się ukryć, że wielu fanów TzG czeka, aż produkcja zacznie ujawniać nazwiska gwiazd, które tym razem przez kilka tygodni walczyć będą o Kryształową Kulę.

Już na początku stycznia pojawiły się doniesienia o udziale w programie Roksany Węgiel, o czym informował Super Express.

“Roksana uwielbia taniec, dlatego bardzo entuzjastycznie zareagowała na propozycję udziału w nowym “Tańcu z Gwiazdami”. Ma już zresztą na swoim koncie zwycięstwo w “Dance Dance Dance”, dlatego po cichu liczy na to, że tym razem też uda się jej wygrać” – twierdzi informator serwisu

Spekulacje okazały się prawdziwe, gdyż produkcja “Tańca z gwiazdami” ujawniła druga osobę show. Przypomnijmy, że pewne jest, że w programie zobaczymy na pewno Macieja Musiała.

Drugą gwiazdą, o której poinformował Polsat jest Roksana Węgiel.

Najwyższy czas zdradzić kolejną osobę, która zmierzy się na naszym parkiecie – @roxie_wegiel 🫶Wokalistka, autorka piosenek, zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior🎤 – czytamy na profilu Tańca z gwiazdami.

Roxie Węgiel, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej