Połącz się z nami

Kamil Bednarek odpowiedział byłej dziewczynie? Muzyk szykuje coś specjalnego!

Bednarek

Z życia gwiazd

Kamil Bednarek odpowiedział byłej dziewczynie? Muzyk szykuje coś specjalnego!

Wraz z początkiem roku byliśmy świadkami niepokojących wydarzeń z życia osobistego Kamila Bednarka i jego ukochanej Victorii Hall. Dziś muzyk zapowiedział swój nowy singiel, którego tekst, może być odpowiedzią skierowaną do swojej ex-partnerki. Zobaczcie, o czym dokładnie mowa. Kamil Bednarek odpowiedział byłej dziewczynie?

Kamil Bednarek od lat zajmuje stabilne miejsce na polskim rynku muzycznym. Jego popularność rozkwitła wraz z udziałem w trzeciej edycji programu „Mam talent!”, gdzie oczarował jurorów i widzów programu. Od tego czasu media i fani Kamila zaczęli interesować się jego życiem prywatnym. Jednak jak się okazało, muzyk bardzo bronił swojej prywatności. Wiadomo było, że Bednarek związał się z Victorią Hall. Mówiono również, że w związku tej dwójki doszło do zaręczyn!

Wraz z początkiem roku informowaliśmy Was, że prawdopodobnie relacja Kamila i Victorii to już przeszłość. Na profilu w mediach społecznościowych kobiety pojawiły się wpisy, które świadczyć mogły o tym, że nad ich związkiem zaczęły zbierać się czarne chmury. Co ciekawsze, Victoria zmieniła również status swojego związku z „zajęta” na „wolna”, co potwierdzałoby koniec ich relacji. Tutaj zobaczycie więcej na ten temat: Bednarek rozstał się z narzeczoną?! Victoria Hall zamieściła mocne wpisy!

Kamil Bednarek odpowiedział byłej dziewczynie?

Kamil nie odniósł się do wpisów Victorii i nie zabrał głosu w sprawie ich domniemanego rozstania. Dziś jednak na profilu muzyka pojawił się wpis, który zapowiada jego nowy singiel. Utwór „Prosto w twarz” pojawi się już 29 stycznia. W opisie do zamieszczonego zdjęcia Bednarek postanowił zdradzić fragment piosenki, który można odczytać, jako odpowiedź skierowaną do swojej byłej ukochanej:

„…Popełniłem wiele błędów tak jak Ty,
Szczerość była Tobie obca tak jak wstyd…”

Oczywiście być może jest to jedynie przypadek, niemniej jednak musicie przyznać, że wyjątkowo pasuje do sytuacji życiowej muzyka i jego rozstania z dziewczyną.

Myślcie, że Kamil poświęcił Victorii nowy utwór i to właśnie w nim rozliczy się ze swoją ex-partnerką?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry