Kamil Durczok o stanie swojego zdrowia: “po blisko 4 tygodniach, wyszedłem z domu”!

13 lipca 2020
Przez: : MC

Kamil Durczok poinformował o swoim stanie zdrowia. Na Facebooku zamieścił pełen nadziei post: “Wydaje się, że w pierwszej rundzie starcia Durczok vs choroba mamy 1:0.”.

Kamil Durczok to znany, polski dziennikarz radiowy jak i telewizyjny. Swoją karierę rozpoczął pracując dla TVP, jednak później występował także w TVN. Był tam redaktorem naczelnym i prowadzącym Faktów. Ich współpraca została zerwana niedługo po tym, kiedy dziennikarz usłyszał zarzuty mobbingu i molestowania. Ponadto, w ubiegłym roku Durczok został zatrzymany przez policję z powodu prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Kamil przyznał wówczas, że zmaga się z problemem alkoholowym. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Po tak wielu przejściach, dziennikarz zaczął mieć poważne problemy ze zdrowiem.

Kamil Durczok o stanie swojego zdrowia

Warto wspomnieć, że dziennikarz w 2003 roku wyznał, że choruje na raka. Długie leczenie sprawiło, że Kamil wrócił do zdrowia. Jakiś czas temu Durczok opublikował na swoim Facebooku niepokojący wpis, w którym poinformował:

“Mój organizm wystawił rachunek za wiele lat a zwłaszcza za ostatni rok. Przede mną trudna bitwa. Muszę się teraz skupić na tym, żeby walczyć o swoje zdrowie, i to z całych sił. Znacie mnie trochę, więc wiecie, że nie odpuszczę, do końca. Także po to, żeby wygrać inne bitwy. Zatem przez jakiś czas mnie tu nie będzie. Ale wrócę, obiecuję. Tymczasem trzymajcie mocno kciuki. Zdrówka!
Wasz kd ✌️💪”

View this post on Instagram

A post shared by Kamil Durczok (@kamil_durczok)

Kolejny post Kamila, całe szczęście, ma zdecydowanie bardziej pozytywny wydźwięk. Czytamy:

“Dziś, po raz pierwszy po blisko 4 tygodniach, wyszedłem z domu i udałem się w innym kierunku niż szpital 💪 Miło znowu Was widzieć 👐 Wydaje się, że w pierwszej rundzie starcia Durczok vs choroba mamy 1:0. Dzięki za wsparcie.”

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy pełnych wsparcia i życzeń:

“Drogi Panie Kamilu. Najważniejszy pierwszy krok, kolejny już poleci. Nawet się nie obejrzysz jak wszystko będzie tylko wspomnieniem. Skoro źle już było, więc teraz czas tylko na lepsze. Pozdrawiam”

“Świetnie, że Pan wrócił! Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia. Reszta, na pewno się ułoży! Będzie dobrze!”

“Dużo zdrowia Panie Kamilu i sił do walki. Obyśmy w niedzielę świętowali 💪”

My również życzymy Kamilowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej