Kamil Gwara: [wiek, żona, kariera, Taniec z Gwiazdami, Instagram]

19 lutego 2024
Przez: : M.J

W marcu wystartuje nowa edycja Tańca z Gwiazdami, a wśród tancerzy pojawiło się nowe imię i nazwisko. Kim jest Kamil Gwara, który będzie uczył Małgorzatę Ostrowską-Królikowską? Poznajmy go bliżej.

Kamil Gwara: wiek

W sieci nie znajdziemy informacji na temat wieku tancerza. Wiadomo natomiast, że od kilku lat mieszka w Warszawie, a taniec trenuje od szóstego roku życia. Po osiągnięciu wielu prestiżowych tytułów skupił się na własnej działalności.

Kamil obecnie prowadzi lekcje tańca. Jest także modelem i fotomodelem, managerem w studiu tańca na Śląsku, a także doradcą wizerunkowym w firmie szyjącej garnitury na miarę.

Prowadzi zajęcia zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Jest towarzyski, komunikatywny i otwarty na nowe możliwości. Jak podkreśla, to praca sprawia mu najwięcej przyjemności. Jest żonaty.

Kamil Gwara: kariera

Uczył się tańca pod okiem najlepszych trenerów tj. Ruud Vermeij, Carolyn Smith, Slavik Kryklyvyy, Larisa Davidova czy Viktor Nikovsky. Jest reprezentantem naszego kraju za granicami, gdzie odnosił ogromne sukcesy.

Tancerz posiada międzynarodową klasę taneczną “S” w tańcach latynoamerykańskich. Zdobył także najwyższą klasę taneczną “A” w tańcach standardowych.

Kamil Gwara: Taniec z Gwiazdami

W nowym sezonie programu Taniec z Gwiazdami, który rozpoczyna się już 3 marca, widzowie mogą spodziewać się wielu zmian. Po latach w jury nie zobaczymy już Andrzeja Piasecznego, Michała Malitowkiego i Andrzeja Grabowskiego, ale zobaczymy za to ponownie Iwonę Pavlović.

W programie pojawi się także nowe grono tancerzy, w tym: Magdalena Guzik, Daria Syta, Michał Kassin, Mieszko Masłowski, Magdalena Perlińska, Izabela Skierska oraz znani z poprzednich sezonów Michał Danilczuk, Sara Janicka, Jacek Jeschke, Michał Jeziorowski, Kasia Vu Manh, Hania Żudziewicz i Marcin Hakiel.

ZOBACZ TAKŻE: “Taniec z Gwiazdami 14”: Znamy już pary. Zobaczcie, kto z kim zatańczy!

W jury zobaczymy natomiast Ewę Kasprzyk, Rafała Maseraka i Tomasza Wygodę. Kamil Gwara w Tańcu z Gwiazdami zatańczy wraz z Małgorzatą Ostrowską – Królikowską.

Kamil Gwara w Tańcu z Gwiazdami.
Kamil Gwara i Małgorzata Ostrowska-Królikowskia / fot. Instagram.

Kamil Gwara: Instagram

Tancerz prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie znajdziecie go pod nazwą #kamil_gwara.

Źródło: Instagram / LinkedIn

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej