“Taniec z Gwiazdami 14”: Znamy już pary. Zobaczcie, kto z kim zatańczy!

13 lutego 2024
Przez: : W.M.

Na początku marca na antenie Polsatu nowa edycja tanecznego show Taniec z Gwiazdami. Produkcja dopiero niedawno zdradziła, jakie będą pary w kolejnym sezonie.

Taniec z Gwiazdami 14

Taniec z Gwiazdami to uwielbiane przez widzów taneczne show, w którym znane gwiazdy pod okiem profesjonalnych tancerzy uczą się podstaw tańca i co tydzień prezentują na parkiecie nabyte umiejętności, które oceniane są przez jury, a także i widzów. Para, która zdobywa najmniej punktów, odpada z programu i traci szanse na zwycięstwo i zdobycie Kryształowej Kuli.

Już 3 marca fanów TzG czeka nie lada gratka, gdyż rusza nowa edycja programu, w której zobaczymy zmagania gwiazd znanych z polskiego show-biznesu. Kto tym razem pokaże na parkiecie swoje zdolności? Wśród gwiazd kolejnego sezonu TzG zobaczymy Macieja Musiała, Roksanę Węgiel, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Kamila Baleję, Anitę Sokołowską, Fillipa Chajzera, Maffashion, Krzysztofa Szczepaniaka, Adama Kszczota, Aleksa Mackiewicza, Beatę Olgę Kowalską oraz Dagmarę Kaźmierską.

Widzów, jak i samych uczestników czekać będą jednak zmiany. Poza nowym dniem emisji programu, w programie zobaczmy odświeżone grono jury. Obok Iwony Pavlović w nowej edycji Tańca z Gwiazdami w roli jurorów tanecznego show zadebiutują Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak oraz Tomasz Wygoda.
Co więcej, poza znanymi tancerzami i tancerkami, którzy dali się poznać w poprzednich sezonach, poznamy kilka zupełnie nowych osób, które uczyć będą tańca gwiazdy.

Zobacz także: “Taniec z Gwiazdami 14”: To oni będą uczyć gwiazdy tańca. Poznajcie wszystkich tancerzy nowej edycji!

Pary w nowej edycji Tańca z Gwiazdami

Na ten moment czekali wszyscy fani tanecznego programu. Produkcja przedstawiła pierwsze pary, które już rozpoczęły treningi i wkrótce zaprezentują się na parkiecie. Wśród duetów, które wystąpią w nowym sezonie TzG są:

Hanna Żudziewicz i Filip Chajzer

Kamil Baleja i Magdalena Perlińska

Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski

Aleks Mackiewicz i Izabela Skierska

Roksana Węgiel i Michał Kassin

Kiedy nowy Taniec z Gwiazdami?

Odcinki 14 edycji TzG już 3 marca w każdą niedzielę o godz. 20:00. W programie zabraknie Izabeli Janachowskiej, a program ponownie poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej