Kamil Knut: [wiek, praca, Farma 2, Instagram]

24 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Kamil Knut jest jednym z uczestników 2. edycji reality-show Farma. Kim jest, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień?

Kamil Knut: wiek

Kamil z Farmy ma 27 lat i pochodzi z Wieliczki, gdzie prowadzi własną firmę sprzątającą. Ponadto pracuje jako masażysta, a także trener personalny. Uczestnik Farmy zaczął trenować zapasy w młodości. Co ciekawe, osiągnął w tej dziedzinie wiele sukcesów – dwukrotnie zdobył trzecie miejsce na mistrzostwach Polski, a także zdobył wiele nagród na mniejszych zawodach. Aktualnie 27-latek trenuje MMA. W 2016 roku zdobył tytuł wicemistera Polski.

Jedną z największych pasji Kamila są podróże, które dostarczają mu sporej dawki adrenaliny. 27-latek sam o sobie mówi, że ma poczucie humoru oraz dystans i nie może ustać w miejscu.

Farma 2

Na początku stycznia na antenie Polsatu rozpoczęła się emisja najnowszej edycji reality-show Farma. W drugim sezonie udział biorą nowi uczestnicy, którzy marzą o zdobyciu tytułu Super Farmera i tym samym nagrody głównej w wysokości 100 tys. złotych. O tym, do kogo trafi wygrana, zdecydują widzowie, wybierając zwycięzcę z trójki finalistów za pomocą głosów SMS.

Uczestnicy Farmy podczas pobytu na gospodarstwie muszą zmagać się z licznymi wyzwaniami. Warto dodać, że sporym utrudnieniem dla nich jest fakt, że pozbawieni są dostępu do bieżącej wody, prądu, a także telefonów, Internetu i kontaktu z bliskimi.

Zobacz także: Kim jest Tomasz Wędzony z Farmy?

Kamil Knut: Instagram

Kamil, podobnie jak reszta uczestników Farmy, aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, którzy internauci znaleźć mogą pod nazwą @kamilknut. Instagram 27-latka aktualnie obserwuje prawie 60 tys. followersów.

źródło: Polsat/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej