Kamil Kossakowski: [wiek, kariera, High League, Instagram]

16 maja 2022
Przez: : KS

Kamil Kossakowski to wokalista i artysta disco polo, który cieszy się dużą popularnością także wśród internautów. Okazuje się, że swoim sił próbuje także w MMA. Mężczyzna z tej strony dał się poznać w federacji Hugh League. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Kamil Kossakowski: wiek

Mimo dużej popularności Kamila wśród fanów muzyki tanecznej, niestety w sieci na próżno szukać informacji na temat jego wieku. Mężczyzna jest niewątpliwie jednym z najbardziej znanych artystów disco polo młodszego pokolenia.

Życie prywatne wokalisty pozostaje jeszcze tajemnicą, lecz z jego social mediów możemy dowiedzieć się, że jego serce jest już zajęte. Kamil publikuje zdjęcia z piękną brunetką u boku, a razem wyglądają na naprawdę szczęśliwych.

Ważnym aspektem w karierze Kossakowskiego jest także platforma TikTok. Tam także doczekał się licznego grona fanów. Natomiast najbardziej znane utwory, które wykonuje na scenie to: Zarąbista blondi, Niebieskie oczy oraz Od jutra będę grzeczny.

Kamil Kossakowski
Kamil Kossakowski

Zobacz także: Co wiemy o Lukasie TV?

Kamil Kossakowski: High League

Walka na gali High League 3 nie będzie dla Kossakowskiego debiutem w tej dyscyplinie sportu. Otóż, okazuje się, że mężczyzna swoich sił próbował już podczas pierwszej zorganizowanej gali. Co więcej, pojedynek, w którym brał udział jest jednym z najbardziej zapadających w pamięć. Wszystko dlatego, że w oktagonie zmierzyło się nie dwóch, a trzech zawodników.

Mimo, że artysta disco polo z ringu wyszedł jako przegrany po starciu z Lukasem TV oraz Buniem, zdecydował, że da sobie drugą szansę. Podczas gali High League 3 do oktagonu ponownie wyjdzie z pierwszym z nich.

High League 3 odbędzie się 4 czerwca 2022 roku. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Marcin Dubiel i raper Alberto.

Kamil Kossakowski: Instagram

Wokalista prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kamil_kossakowski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 280 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej