Łukasz Wdowiak: [Lukas TV, wiek, kariera, High League, Instagram]

13 maja 2022
Przez: : KS

Łukasz Wdowiak, w sieci znany jako Lukas TV to twórca internetowy, który za sobą ma już debiut w oktagonie High League. Mężczyzna zaprezentował się w oktagonie w dosyć ciekawych okolicznościach. Jeśli chcecie dowiedzieć się, ile ma lat, co wiadomo o jego karierze i czy prowadzi social media, koniecznie zapoznajcie się s treścią artykułu!

Lukas TV: wiek

Wiele osób zastanawia się, co wiadomo o twórcy internetowym. Okazuje się, że w sieci można dotrzeć do informacji, że Łukasz Wdowiak urodził się w 1994 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 28 lat. Mężczyzna pochodzi z Lublina, lecz wszystko wskazuje na to, że większość czasu spędza na wsi, na czym z resztą po części opiera swój kontent.

Lukas TV jest pranksterem. Zdaniem niektórych mężczyzna udowodnił, że żarty nie muszą być kontrowersyjne i uciążliwe. Pojawiają się nawet głosy, że Wdowiak stał się najlepszym pranksterem w Polsce. Nagrane filmiki publikuje na swoim kanale na Youtube.

Co ciekawe, twórca internetowy napisał nawet książkę. Ponadto, jest prawdziwym fanem muzyki. Na swoim koncie ma nawet kilka własnych kawałków. Lukas sił próbował również w branży aktorskiej.

Łukasz Wdowiak
Lukas TV

Zobacz także: Co wiemy o Kolarze?

Łukasz Wdowiak: High League

Okazuje się, że praknster od pewnego czasu poświęcił się również treningom MMA. Nie da się ukryć, że jego debiut na High League był naprawdę nietypowy. Mianowicie, do oktagonu wszedł w walki 1 vs 1 vs 1. Jego przeciwnikami byli Kamil Kossakowski i Bunio. Lukas jednak okazał się niepokonany i wygrał pojedynek z dwoma przeciwnikami.

Już podczas High League 3 Lukas ponownie pojawi się w oktagonie. Tym razem, jego przeciwnikiem ponownie będzie Kamil Kossakowski. Gala z ich udziałem odbędzie się już 4 czerwca 2022 roku.

Lukas TV: Instagram

Łukasz Wdowiak prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @lukas.tv. Na chwilę obecną, jego obecność śledzi tam ponad 43,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz