Kamil Kula: [wiek, filmy, Instagram, żona, dziecko]

19 grudnia 2019
Przez: : KS

Kamil Kula z powodzeniem może rywalizować o tytuł najprzystojniejszego aktora w Polsce. Ma grono fanów, którzy interesują się nie tylko jego karierą zawodową, ale także życiem prywatnym. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Kamil Kula: wiek

Mężczyzna urodził się 1 czerwca 1989 roku. Pochodzi z Tarnowa, a po skończeniu liceum przeprowadził się do Warszawy, aby zacząć naukę na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza. Obecnie, gra nie tylko w filmach i serialach, ale również na deskach teatru.

Kamil Kula: filmy

Pierwszą z ról, którą zwrócił na siebie uwagę wielu telewidzów był Igor Szwed w serialu Hotel 52. Następnie, wystąpił w Jack Strong, Słaba płeć i Przyjaciółki. Aktualnie, możemy oglądać go w Na dobre i na złe, gdzie wciela się w rolę pielęgniarza Szczepana oraz W rytmie serce. Nowe odcinki tej produkcji możemy zobaczyć na antenie Polsatu.

Kamil Kula: żona

Aktor przez kilka lat był związany z koleżanką po fachu – Anną Karczmarczyk. Jednakże, ich drogi się rozeszły. Jego następną partnerką została Marta Żmuda-Trzebiatowska. Para spotykała się jakiś czas,  a następnie zdecydowała się na zalegalizowanie związku. Ceremonia miała miejsce 26 września 2015 roku. Co ciekawe, jego wybranka jest od niego o 5 lat starsza, lecz wydaje im się to zupełnie nie przeszkadzać.

Kula i Żmuda-Trzebiatowska w 2017 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Do tej pory byli skupieni na wychowaniu syna Bruno. W 2020 roku aktorska para po raz drugi została rodzicami, a tym razem Marta urodziła córeczkę.

Kamil Kula: Instagram

Mąż Marty Żmudy- Trzebiatowskiej założył profil na Instagramie za namowa swojej żony. Aktualnie obserwuje go nieco ponad 18 tysięcy internautów.

Źródło: Instagram Kamila Kuli

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej