Połącz się z nami

Kamil Kula: [wiek, filmy, Instagram, żona, dziecko]

Opisy gwiazd

Kamil Kula: [wiek, filmy, Instagram, żona, dziecko]

Kamil Kula z powodzeniem może rywalizować o tytuł najprzystojniejszego aktora w Polsce. Ma grono fanów, którzy interesują się nie tylko jego karierą zawodową, ale także życiem prywatnym. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Kamil Kula: wiek

Mężczyzna urodził się 1 1989 roku. Pochodzi z Tarnowa, a po skończeniu liceum przeprowadził się do Warszawy, aby zacząć naukę na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza. Obecnie, gra nie tylko w filmach i serialach, ale również na deskach teatru.

Kamil Kila: filmy

Pierwszą z ról, którą zwrócił na siebie uwagę wielu telewidzów był Igor Szwed w serialu Hotel 52. Następnie, wystąpił w Jack Strong, Słaba płeć i Przyjaciółki. Aktualnie, możemy oglądać go w Na dobre i na złe, gdzie wciela się w rolę pielęgniarza Szczepana oraz W rytmie serce. Nowe odcinki tej produkcji możemy zobaczyć na antenie Polsatu.

Kamil Kula: żona

Aktor przez kilka lat był związany z koleżanką po fachu – Anną Karczmarczyk. Jednakże, ich drogi się rozeszły. Jego następną partnerką została Marta Żmuda-Trzebiatowska. Para spotykała się kilka lat,  a następnie zdecydowała się na zalegalizowanie związku. Ceremonia miała miejsce 26 września 2015 roku. Co ciekawe, jego wybranka jest od niego o 5 lat starsza, lecz wydaje im się to zupełnie nie przeszkadzać.

Kamil Kula: dziecko

Kula i Żmuda-Trzebiatowska w 2017 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Do tej pory byli skupieni na wychowaniu syna Bruno. Okazuje się, że chłopiec niebawem doczeka się rodzeństwa. Szczęśliwi rodzice podzielili się z fanami wiadomością, iż już niedługo narodzi się ich drugie dziecko.

Kamil Kula: Instagram

Co ciekawe, mężczyzna nie prowadzi swojego profilu na Instagramie. Jednakże, jego prywatne fotografie możemy znaleźć na koncie jego wybranki.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry