Marta Żmuda – Trzebiatowska [wiek, filmy, mąż, dzieci, Instagram]

19 sierpnia 2019
Przez: : KS

Marta Żmuda-Trzebiatowska to bezsprzecznie jedna z najbardziej lubianych aktorek. Widzowie chętnie oglądają filmy i seriale, w których występuje, a robi to już od kilkunastu lat. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Marta Żmuda-Trzebiatowska: wiek

Aktorka na świat przyszła 26 lipca 1984 roku. Pochodzi z Człuchowa. W liceum uczęszczała do klasy o profilu matematyczno-fizycznym. Następnie ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Zobacz także: Marta Żmuda-Trzebiatowska po raz pierwszy pokazała figurę po porodzie! Odpowiedziała na wpis Kaczorowskiej?

Marta Żmuda-Trzebiatowska: filmy

Swoją karierę zaczęła od epizodycznych oraz drugoplanowych ról w serialach. Następnie, wystąpiła w kilku filmach, które cieszyły się dobrym odbiorem przez widzów. Niewątpliwie, najbardziej kojarzymy ją z ,,Teraz albo nigdy”, ,,Nie kłam, kochanie”, Och Karol 2 oraz ,,Na dobre i na złe. Co więcej rywalizowała w jednej z edycji ,,Tańca z gwiazdami”. Ponadto zagrała w kilku teledyskach.

Zobacz także: „Taniec z Gwiazdami 12”: Sławomir ocenił drugie miejsce Kajry. Ma żal do widzów?

Marta Żmuda-Trzebiatowska: mąż

Aktorka niegdyś była związana z tancerzemAdamem Królem. Jednakże teraz razem z Kamilem Kulą uchodzą za jedną z najpiękniejszych par show biznesu. Poznali się w 2013 roku. Oboje grali w Teatrze Kwadrat. Na początku ukrywali swój związek, ponieważ oboje cenią sobie prywatność. Niewątpliwie świadczy o tym ślub, który wzięli w tajemnicy w obecności jedynie najbliższych. Miał on miejsce 26 września 2015 roku.

Zobacz także: Kamil Kula: [wiek, filmy, Instagram, żona, dziecko]

Marta Żmuda-Trzebiatowska: dzieci

Dwa lata po ślubie para doczekała się pierwszego dziecka. Ich syn, Brunon urodził się we wrześniu 2017 roku. Co ciekawe, w jednym z wywiadów aktorka przyznała, że po jego przyjściu na świat chciała zrobić sobie przerwę od grania i zastanowić się, czy chce jeszcze wrócić do wykonywania tego zawodu. Ich drugie dziecko – córka, przyszła na świat w 2020 roku.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Marta Żmuda-Trzebiatowska: Instagram

Jej konto na Instagramie obserwuje aż 291 tysięcy użytkowników. Znajdziemy je pod nazwą @mzmudatrzebiatowskaofficial. Większość zdjęć, które dodaje pochodzą z planów filmowych. Jednakże, sporadycznie zdarza się jej wstawić bardziej prywatną fotografię.

Zobacz także: „Hotel Paradise 4”: Miłosz odpadł z programu! Czy wróci jeszcze do hotelu?

Źródło: Instagram mzmudatrzebiatowskaofficial

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej