Połącz się z nami

Mateusz Socha: [wiek, stand up, żona, Instagram]

Opisy gwiazd

Mateusz Socha: [wiek, stand up, żona, Instagram]

Mateusz Socha to bez dwóch zdań jeden z najbardziej znanych, a także lubianych stand up’erów w Polsce. Jego występy zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dużą popularnością artysta cieszy się także w sieci. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze oraz życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Mateusz Socha: wiek

W sieci możemy dotrzeć od informacji, że artysta urodził się 11 marca 1990 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 31 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Żagania – miejscowości położonej w województwie lubuskim. Okazuje się, że w wieku szkolnym grał w drużynie siatkarskiej w drugiej lidze. Gdy ukończył naukę w liceum przeprowadził się do Wrocławia i podjął naukę na tamtejszym Uniwersytecie Ekonomicznym. Wielu internautów zastanawia jego stan cywilny. Otóż, z mediów społecznościowych można dowiedzieć się, że prywatnie jest szczęśliwym mężem.

Zobacz także: Co wiemy o Marcie Bijan?

Mateusz Socha: kariera

Co ciekawe, swoje zamiłowanie do kabaretu odkrył jeszcze w szkole średniej. Wtedy też podczas jednego z apelów miał odegrać scenkę autorstwa znanej grupy komediowej. Doszedł do wniosku, że będzie lepiej, jeśli napisze swój skecz. Jego wystąpienie cieszyło się dużym entuzjazmem widowni. Na prawdziwej scenie zadebiutował w 2016 roku podczas konkursu, w którym udział brali amatorzy. Jego występ okazał się najlepszy i zwyciężył z pozostałymi komikami. Wtedy zaczął być pewny, że chce podążać w tym kierunku.

View this post on Instagram

A post shared by Mateusz Socha (@socha_standup)

Mateusz Socha: stand up

Dużą rozpoznawalność przyniosły mu występy w konkursach i festiwalach. Dużym entuzjazmem widowni cieszyły się jego parodie Mariusza Pudzianowskiego oraz nauki języków obcych. Za najpopularniejsze programy Sochy niewątpliwie należy uznać Króla Piaskownicy, Nowe Rozdanie oraz Masochistę.

Żona Mateusza Sochy jest naprawdę piękną kobietą.

Mateusz Socha: Instagram

Jeden z czołowych stand up’erów w Polsce prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @socha_standup. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 171 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry