Połącz się z nami

Kamil z „Hotel Paradise” i Marietta z „Love Island” byli parą! Dlaczego się rozstali?

Kamil z „Hotel Paradise”

Z życia gwiazd

Kamil z „Hotel Paradise” i Marietta z „Love Island” byli parą! Dlaczego się rozstali?

Bez wątpienia mało kto wiedział o tym, że Kamil z „Hotel Paradise” i Marietta z pierwszej edycji „Love Island” byli parą. Dlaczego ich związek nie przetrwał i kiedy ta dwójka z randkowych programów się spotykała? Zobaczcie, co zdradził Piórkowski w jednym z wywiadów!

„Love Island. Wyspa Miłości” i „Hotel Paradise” to dwa łudząco do siebie podobne programy, których drugie edycje pojawiły się na naszych ekranach 31 sierpnia. Dodajmy, że oba formaty pozwoliły zasilić grono celebrytów w naszym kraju, promując osoby, które następnie nie tylko stawały się medialne, ale na stałe zagościły w świecie polskiego show-biznesu.

W pierwszej edycji programu „Love Island” udział wzięła Marietta Fiedor, która zajęła w finale drugie miejsce u boku Franka Rumaka.

Teraz wyszło na jaw, że uczestniczka, która szukała miłości w hiszpańskiej willi, była kiedyś w związku z Kamilem Piórkowskim. Mężczyzna zdecydował się na udział w programie „Hotel Paradise”. Jak już wiadomo, Kamila nie zobaczymy w finale, ale na pewno zapadł w pamięci fanów tego reality-show.

Zobaczcie również: „Hotel Paradise”. Widzowie oburzeni zachowaniem Kamila zgłaszają sprawę do KRRiT!

Dlaczego się rozstali, szukając następnie miłości w programach randkowych? Zobaczcie!

Kamil z „Hotel Paradise” i Marietta z „Love Island” byli parą! Dlaczego się rozstali?

Kamil Piórkowski udzielił wywiadu reporterce portalu Jastrząb post. To właśnie tam opowiedział o związku z Mariettą i trzeba zaznaczyć, że był zaskoczony tym, że ktoś się o tym dowiedział:

„Z Mariettą to było już sto lat temu, mam wrażenie. Żeby nie skłamać, jakoś 5 lat się znamy. Marietta to jest wspaniała kobieta, bardzo dobra. Tylko wtedy trafiła w taki moment, że ja nie szukałem nikogo na stałe. Byłem jeszcze młody i chciałem się bawić”

Jak dodał, mają kilka fajnych wspomnień, a teraz są przyjaciółmi. Kamil zdradził również, jak jego była dziewczyna zareagowała na jego udział w programie stacji TVN7. Piórkowski zdradził również, jak reaguje na hejt, który wylał się na niego po wzięciu udziału w „Hotelu Paradise”:

„Śmiała się, jak zobaczyła te wszystkie hejty. Powiedziała „Ty to pewnie w ogóle wszystko zlewasz i masz to gdzieś”. Mówiłem, że czytam wszystko i analizuję, ale ja przyjmuję do siebie tylko krytykę taką konstruktywną. Jak ktoś mnie wyzywa, to tylko patrzę na to i mówię ok, dobra, to nic dla mnie nie znaczy […]. Marietta powiedziała, że super pomysł, że pasuje do idei takich programów”.

Bez wątpienia może to być zaskoczenie dla fanów tego typu reality-show, że Kamil z „Hotel Paradise” i Marietta z „Love Island” byli parą!

Wiedzieliście, że Kamila i Mariettę łączyło coś więcej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry