Połącz się z nami

Kamil z „Rolnik szuka żony” przeszedł metamorfozę – kiedyś miał bujną czuprynę loków!

Kamil z programu Rolnik szuka żony

Moda i uroda

Kamil z „Rolnik szuka żony” przeszedł metamorfozę – kiedyś miał bujną czuprynę loków!

Kamil z Rolnik szuka żony w ekspresowym tempie zyskał sympatię widzów. Na łamach programu odnalazł również miłość swojego życia. Jesteście ciekawi, jak wyglądał kiedyś? Mamy zdjęcie z czasów, gdy Kamil nosił długie loki, zobaczcie!

Uczestnicy Rolnik szuka żony 8
Uczestnicy 8. edycji Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony 8

Rolnik szuka żony to program, który niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy uczestników, którzy pragną poznać miłość swojego życia. Przypomnijmy, że w programie biorą udział rolnicy, którzy za pośrednictwem show poszukują swojej wybranki lub wybranka. Ich relacje rozwijają się na oczach całej Polski. Program prowadzi niezawodna i niezastąpiona Marta Manowska. Trzeba przyznać, że produkcja jak najbardziej spełnia wszystkie swoje zamiary, bowiem historia pokazuje, jak wiele szczęśliwych par poznało się właśnie w programie Rolnik szuka żony.

Tegoroczna 8. edycja zapewnia wyjątkowo dużo emocji. Poznaliśmy niesamowite osobowości, otwarte na miłość. Przypomnijmy, że w obecnie trwającym sezonie występują: Elżbieta, Kamila, Stanisław, Krzysztof oraz Kamil.

Zobacz także: Elżbieta i Marek nie są już razem?

8. edycja Rolnika, jedynie potwierdziła, że w programie można znaleźć prawdziwą miłość. Krzysztof poślubił Bogusię, a Joanna i Kamil wyznali sobie miłość.

Kamil z Rolnik szuka żony przeszedł metamorfozę

Kamil występujący w 8. edycji programu Rolnik szuka żony w ekspresowym tempie zyskał sympatię nie tylko widzów, ale również kobiet, które zechciały poznać go bliżej. Rolnik na Łamach programu poznał 23-letnią Joannę, która świetnie odnalazła się na gospodarstwie i skradła serce Kamila. Fani programu mocno trzymają za nich kciuki!

Zobacz także: Joanna i Kamil wciąż są razem?

Zapewne mało kto z Was wie, jak Kamil prezentował się kilka lat temu. Otóż rolnik przeszedł ogromną przemianę! Przeglądając media społecznościowe uczestnika programu znaleźliśmy zdjęcie Kamila z czasów, kiedy nosił długie loki. Zobaczcie sami!

Kamil w lokach

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów, którzy zasypali Kamila mnóstwem miłych słów. Czytamy:

„Piękna fryzura”

„Wow jakie loki 👏”

„Bardzo ładnie Ci w loczkach 🙂 do twarzy”

Jak oceniacie przemianę Kamila?

źródło: Instagram Kamila / Rolnik szuka żony

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry