Połącz się z nami

Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” [wiek, praca, program, Instagram]

Kamil ze śłubu od pierwszego wejrzenia

Opisy gwiazd

Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” [wiek, praca, program, Instagram]

Kamil to kolejny z uczestników nowej edycji „Ślub od pierwszego wejrzenia”, który zgłosił się do programu z nadzieją na znalezienie prawdziwej miłości, która towarzyszyć będzie mu do końca życia. Jeśli jesteście ciekawi większej ilości informacji na temat mężczyzny, który już niedługo zawrze związek małżeński z nieznaną sobie kobietą, zachęcamy do lektury poniższego artykułu.

Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”: wiek

Kamil to 30-letni mężczyzna, który pochodzi z Dębicy. Dorastał w otoczeniu trzech, starszych sióstr. Mieszka w rodzinnym domu. Jak przyznaje, lubi życie w towarzystwie najbliższych jednak chciałby zmienić coś w swoim życiu, co ma nadzieję umożliwi mu udział w programie. Do tej pory nie chciał wynajmować mieszkania ze względu na fakt, że dużo czasu spędza poza domem.

Kamil ze śłubu od pierwszego wejrzenia

Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”: praca

Na co dzień nie narzeka na brak zajęć. Pracuje w sklepie z narzędziami i otwarcie mówi o tym, że nie wyobraża sobie nie nic nie robić. Mężczyzna uwielbia pracować i mieć kontakt z ludźmi. Równie ważne są dla niego również pasje. Kamil uwielbia grę w bilarda. Jak sam przyznał, klub bilardowy jest jego drugim domem . Stale szkoli się w tym sporcie, a co ciekawsze organizuje również turnieje. Po pracy jeździ również na swoim motocyklu, co jest jego drugą, wielką pasją.

Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”: program

Kamil chciałby w końcu się bardziej zaangażować. Ma nadzieję, że motywacją do dalszego działania będzie związek małżeński, który zawrze już niebawem z nieznaną sobie kobietą. Mężczyzna otwarcie mówi o tym, że marzy o tym, by w końcu się zakochać. Być może udział w programie okaże się strzałem w dziesiątkę i Kamil pozna kobietę, z którą będzie mógł się zestarzeć. Tego dowiemy się już niebawem – w piątym sezonie programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Kamil śłub od pierwszego wejrzenia
Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”: Instagram

Oficjalnie nie wiadomo, czy Kamil prowadzi swój profil w mediach społecznościowych.

źródło: Instagram TVN7

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry