Karolina Wiszyńska: [wiek, Miss Polski, Instagram]

15 lipca 2022
Przez: : KS

Karolina Wiszyńska to jedna z finalistek konkursu Miss Polski 2022, który odbędzie się już 17 lipca 2022 roku w Krynicy Zdrój. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Karolina Wiszyńska: wiek

Z informacji dostępnych w sieci można dowiedzieć się, że Karolina ma 27 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Augustowa – miejscowości położonej w województwie podlaskim. Co ciekawe, jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Finalistka Miss Polski 2022 zdradziła, że od najmłodszych lat satysfakcjonowały ją występy na scenie. Już wtedy zaczęła brać udział w szkolnych przedstawieniach i konkursach wokalnych. W czasie gdy uczęszczała do liceum, należała do koła teatralnego oraz rozgłośni radiowej.

Od kilkunastu lat należy do Augustowskiego Teatru Tańca. Taniec jest jednym z najbardziej lubianych przez nią aktywności na spędzanie wolnego czasu. Sama prowadziła nawet tego typu zajęcia dla najmłodszych. Oprócz tego, jest częścią Augustowskiego teatru Pneumatycznego. Do tej pory wcieliła się tam w ponad pięćdziesiąt postaci na scenie.

W przyszłości Karolina chciałaby wyprodukować własny film. Przyjemność sprawia jej praca zarówno przed, jak i za kamerą. Innym z jej marzeń jest podróż do Nowego Yorku i obejrzenia spektaklu na Brodwayu. Chciałaby również założyć szkołę artystyczną, gdzie każdy utalentowany człowiek mógłby rozwijać swoje umiejętności.

Karolina Wiszyńska miss
Karolina Wiszyńska

Zobacz także: Co wiemy o Zuzannie Wirtek – finalistce Miss Polski 2022?

Karolina Wiszyńska: miss

Niewątpliwie samo zakwalifikowanie do finału konkursu Miss Polski 2022 Karolina może uznać za duży sukces. O tytuł najpiękniejszej Polki z pozostałymi 24. uczestniczkami będzie rywalizować już 17 lipca 2022 roku. Gala finałowa odbędzie się w Krynicy Zdrój.

Karolina Wiszyńska: Instagram

Finalistka konkursu Miss Polski 2022 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @karolina_wiszynska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie tysiąc użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej