Karol “Karolek” Dąbrowski: [wiek, Youtube, Fame MMA, partnerka, Instagram]

24 stycznia 2023
Przez: : M.J

Znany w sieci jako Karolek, czyli Karol Dąbrowski jest Youtuberem, który od lat zgromadził pokaźne grono fanów. Młody mężczyzna niebawem spróbuje swoich sił w oktagonie podczas gali Fame MMA 17. Jesteście ciekawi większej ilości informacji na temat Karolka? Zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu!

Karol „Karolek” Dąbrowski: wiek

Dąbrowski Karol urodził się w 1995 roku, co oznacza, że w obecnym roku skończy 28 lat. Przyszedł na świat w Knurowie, a aktualnie mieszka w Poznaniu.

Karol „Karolek” Dąbrowski: Youtube

Karol jest bardzo znanym Youtuberem. Początek jego kariery rozpoczął się 23 lata temu w 2010 roku. Początkowo nagrywał gameplaye z Silent Hill 5, a następnie założył nowy kanał. Sympatię internautów zyskał poprzez swoje poczucie humoru. Dziś jego kanał na popularnej platformie śledzi ponad 2 miliony internautów!

Karol „Karolek” Dąbrowski: Fame MMA 17

Już niebawem spróbuje swoich sił w oktagonie podczas popularnej gali Fame MMA 17. Dąbrowski stanie do walki przeciwko innemu Youtuberowi. Jego przeciwnikiem będzie Łukasza Mandzio Samoń.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Łukasz Mandzio Samoń?

Karol Dąbrowski - Karolek
Karol Dąbrowski

Karol „Karolek” Dąbrowski: partnerka

Karol Dąbrowski jest żonaty. Wybranką jego serca jest kobieta o imieniu Asia. Para jest ze sobą od wielu lat, a dokładnie od 2014 roku. Para doczekała się córeczki o imieniu Tosia.

Karol „Karolek” Dąbrowski: Instagram

Karolka znajdziecie na portalu Instagram pod nazwą @thekaroleq95. Młody mężczyzna zgromadził już pokaźne grono fanów. Obecnie liczba obserwujących jego profil sięga blisko 600 tysięcy!

Źródło: Instagram Karola Dąbrowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej