Kinga Kazimierczak: [kim jest?, wiek, Farma, Instagram]

10 stycznia 2022
Przez: : KS

Kinga Kazimierczak to jedna z uczestniczek programu Farma, które poznamy podczas pierwszej polskiej edycji produkcji. Trzeba przyznać, że nowy format zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jego bohaterki!

Kinga Kazimierczak: wiek

Z informacji, które oficjalnie zdradzili producenci Farmy w sieci, możemy dowiedzieć się, że Kinga ma 20 lat. W związku z tym, jest jedną z najmłodszych uczestniczek, które zdecydowały się wziąć udział w nowym formacie Polsatu. Wiadomo także, że pochodzi z Łodzi, gdzie z resztą na co dzień mieszka.

Kinga pracuje jako rejestratorka medyczna. Oprócz tego, wiadomo, że jest studentką fizjoterapii. W przyszłości chciałaby rozwijać się, a najbardziej widzi się w roli lidera. Dotyczy to również kariery zawodowej. Ma kilka pasji. W młodości jeździła konno, a zwierzęta do tej pory zajmują w jej sercu szczególne miejsce.

Do tej pory, o osobowości Kingi wiemy, że jej cechy charakterystyczne to spontaniczność. Ponadto, lubi towarzystwo innych ludzi i nie boi się podejmować nowych wyzwań. Aktualnie korzysta z życia, spełnia marzenia i cieszy się młodością.

Kinga Kazimierczak farma
Kinga weźmie udział w programie Frama

Zobacz także: Co wiemy o Izabeli Staniszewskiej z programu Farma?

Kinga Kazimierczak: Farma

Kinga należy do grona uczestników pierwszej polskiej edycji programu Farma, który swoją premierę będzie miał 17 stycznia 2022 roku na antenie Polsatu. W role prowadzących wcielą się piękne Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka.

Grupa uczestników zamieszka w gospodarstwie domowym, gdzie będą musieli nauczyć się wykonywać codzienne obowiązki oraz radzić sobie z utrudnieniami takimi jak między innymi brak bieżącej wody. Niewątpliwie, dla ludzi mieszkających na co dzień w mieście będzie to naprawdę duże wyzwanie.

Kinga Kazimierczak: Instagram

Uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu Farma prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kiniakazimierczak. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej