Karol Wiśniewski: [Friz, kim jest?, wiek, Ekipa, Youtube, dziewczyna, Instagram]

17 listopada 2020
Przez: : KS

Karol Wiśniewski, czyli popularny w sieci Friz to bez dwóch zdań jeden z najbardziej znanych artystów internetowych w Polsce. Jego rozpoznawalność wśród młodszej grupy odbiorców robi naprawdę ogromne wrażenie. Jeśli jesteście ciekawi, jak udało mu się dojść do takiej sławy oraz co wiadomo o jego życiu, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)

Karol Wiśniewski: wiek

Friz pochodzi z Krakowa, gdzie nadal mieszka i realizuje projekty. Urodził się 13 stycznia 1996 roku, w związku z czym ma 24 lata. Trzeba przyznać, że jak na swój wiek udało mu się zrobić karierę, o jakiej większość może tylko pomarzyć. Jest youtuberem, influencerem, ale także przedsiębiorcą. Wraz z przyjaciółmi stworzy utwór ,,Przejmujemy Jutuby’’, który mimo iż był traktowany jako żart podbił internet. 17 listopada będzie gościem w programie Kuby Wojewódzkiego.

Friz: Ekipa

EKIPA to projekt, którego głównym pomysłodawcą jest właśnie Karol Wiśniewski. To grupa znajomych mieszkających razem w jednym domu, gdzie powstaje większość filmów, które ich fani mogą później oglądać na Youtube. Na chwilę obecną, w jej skład prócz Friza wchodzą: Wersow, Wujek Łuki, Tromba, Marcysia, Murcix, Kasia, Patec, Poczciwy Krzychu, Mini Majk oraz Nowciax. Razem tworzą naprawdę zgraną grupę i realizują niewyobrażalne projekty. Prowadzą sklep internetowy EKIPATONOSI. Jednymi z najnowszych pomysłów na przyszłość Ekipy jest nagranie płyty oraz wejście na rynek gamingu.

Karol Wiśniewski: Youtube

Kanał Friza na Youtubie zgromadził rekordowe liczby subskrybentów, a zamieszczane tam filmy niejednokrotnie biły rekordy popularności. Prowadzi go od 10 lat. Na początku zajmował się streamami z gier oraz relacjonowaniem wydarzeń gmingowych. Jednakże, z czasem przeszedł na tematykę lifestylowa. W zeszłym roku podjął się wyzwania codziennego publikowania materiału, które udało mu się zrealizować.

Karol Wiśniewski: dziewczyna

Wybranką Friza jest Weronika Sowa. Dziewczyna również publikuje własne treści na Youtube. W sieci lepiej znana jest jako Wersow. Jest studentką prawa, a przez pewien czas jej znakiem rozpoznawczym był kolor różowy, co można było zauważyć nawet po jej włosach. Ona również prowadzi własny sklep internetowy WERSOWSTORE.

Karol Wiśniewski: Instagram

Friz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @frizoluszek. Jego aktywność śledzi tam ponad 2,5 miliona użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej