Karol Wiśniewski: [Friz, wiek, Ekipa, Youtube, Wersow, giełda, Instagram]

17 listopada 2020
Przez: : KS

Karol Wiśniewski, czyli popularny w sieci Friz to bez dwóch zdań jeden z najbardziej znanych artystów internetowych w Polsce. Jego rozpoznawalność robi naprawdę ogromne wrażenie. Jeśli jesteście ciekawi, jak udało mu się dojść do takiej sławy oraz co wiadomo o jego życiu, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Karol Wiśniewski: wiek

Friz pochodzi z Krakowa, gdzie nadal mieszka i realizuje projekty. Urodził się 13 stycznia 1996 roku, w związku z czym ma 26 lat. Trzeba przyznać, że jak na swój wiek udało mu się zrobić karierę, o jakiej większość może tylko pomarzyć. Jest youtuberem, influencerem, ale także przedsiębiorcą.

Partnerką Friza jest Weronika Sowa. Influencerka również publikuje własne treści na Youtube. W sieci lepiej znana jest jako Wersow. W 2021 roku Karol zdecydował się poprosić ją o rękę. Wszystko wskazuje na to, że zakochani w 2023 roku staną na ślubnym kobiercu.

Karol Wiśniewski
Karol Wiśniewski

Zobacz także: Co wiemy o Wersow?

Friz: Ekipa

Ekipa to projekt, którego głównym pomysłodawcą jest właśnie Karol Wiśniewski. To grupa znajomych mieszkających razem w jednym domu, gdzie powstaje większość filmów, które ich fani mogą później oglądać na Youtube. Na chwilę obecną, w jej skład prócz Friza wchodzą: Wersow, Wujek Łuki, Tromba, Marcysia, Murcix, Kasia, Patec, Poczciwy Krzychu, Mini Majk oraz Nowciax. Razem tworzą naprawdę zgraną grupę i realizują niewyobrażalne projekty. Prowadzą sklep internetowy EKIPATONOSI. Jednymi z najnowszych pomysłów na przyszłość Ekipy jest nagranie płyty, wejście na rynek gamingu oraz giełdę.

Kanał Friza na Youtubie zgromadził rekordowe liczby subskrybentów, a zamieszczane tam filmy niejednokrotnie biły rekordy popularności. Prowadzi go od ponad 10 lat. Na początku zajmował się streamami z gier oraz relacjonowaniem wydarzeń gmingowych. Jednakże, z czasem przeszedł na tematykę lifestylowa. W zeszłym roku podjął się wyzwania codziennego publikowania materiału, które udało mu się zrealizować.

Friz: Instagram

Karol Wiśniewski prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @frizoluszek. Jego aktywność śledzi tam ponad 3,4 miliona użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej