Połącz się z nami

Weronika Sowa: [Wersow, kim jest?, wiek, sklep, partner, Instagram, Youtube]

Opisy gwiazd

Weronika Sowa: [Wersow, kim jest?, wiek, sklep, partner, Instagram, Youtube]

Weronika Sowa w sieci znana jest większej liczbie odbiorców jako Wersow. Od kilku lat cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza młodych użytkowników mediów społecznościowcyh. Okazuje się, że należy do popularnej w sieci Ekipy. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jej karierze, ale także życiu prywatnym, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez WERONIKA SOWA (@wersow)

Weronika Sowa: kim jest?

Werosw jest bez dwóch zdań jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Bardzo aktywnie prowadzi własne profile na social mediach i chętnie utrzymuje kontakt ze swoimi odbiorcami. Należy do znanej głównie na Youtube ,,Ekipy”. Jej pomysłodawca był Friz, czyli Karol Wiśniewski, który teraz uważany jest za bardzo wpływowego człowieka w sieci.

Weronika Sowa: wiek

Weronika urodziła się 31 sierpnia 1996 roku, a więc ma 24 lata. Co ciekawe, dorastała w Austrii, a konkretnie Wiedniu, w związku z czym potrafi porozumiewać się także w języku niemieckim. Po powrocie do Polski udała się na studia prawnicze do Krakowa, które w pewnym momencie przerwała. Jednakże, od niedawna wróciła na uczelnię, aby obronić tytuł magistra.

Weronika Sowa: partner

Jej chłopakiem jest Karol Wiśniewski. Z Frizem poznali się dobrych kilka lat temu, lecz parę tworzą dopiero od 2018 roku. Razem należą do Ekipy, której chłopak był założycielem. Zdaniem wielu, to właśnie on pomógł jej zaistnieć w sieci, mimo, że początkowo nie ujawniali swojej relacji.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Weronika Sowa: sklep

Wersow jest właścicielką sklepu internetowego WERSOW STORE. To prawdziwa gratka dla jej fanów. Wszyscy zainteresowanie znajdą tam nie tylko ubrania z charakterystyczną dla niej sówką, ale także inne ciekawe gadżety. Dziewczyna nie ukrywa, że własna działalność była jej wielkim marzeniem, które udało się jej już spełnić.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Weronika Sowa: Instagram

Trzeba przyznać, że zasięgi Weroniki w sieci są naprawdę imponujące. Jej konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @wersow. Na chwile obecna, jej aktywność śledzi tam ponad 2,3 miliona użytkowników. Oprócz tego, prawdziwą rzeszę fanów skupia także na Youtube. Tam może pochwalić się prawie dwoma milionami subskrybentów.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry