Wersow: [Weronika Sowa, wiek, sklep, Friz, Ekipa, Instagram, Youtube]

30 listopada 2020
Przez: : KS

Weronika Sowa w sieci znana jest większej liczbie odbiorców jako Wersow. Od kilku lat cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza młodych użytkowników mediów społecznościowcyh. Jest jedną z członkiń Ekipy. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jej karierze, ale także życiu prywatnym, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wersow: wiek

Weronika urodziła się 31 sierpnia 1996 roku, a więc ma 25 lat. Co ciekawe, dorastała w Austrii, a konkretnie Wiedniu, w związku z czym potrafi porozumiewać się także w języku niemieckim. Następnie, wraz z rodzicami oraz siostrą i bratem zamieszkała w Mielcu. Zdecydowała się na studia prawnicze do Krakowa, które w pewnym momencie przerwała. Ostatecznie nigdy ich nie dokończyła, ze względu na dynamiczny rozwój kariery w sieci.

Jej chłopakiem jest Karol Wiśniewski. Z Frizem poznali się dobrych kilka lat temu, lecz parę tworzą dopiero od 2018 roku. Razem należą do Ekipy, której chłopak był założycielem. Zdaniem wielu, to właśnie on pomógł jej zaistnieć w sieci, mimo, że początkowo nie ujawniali swojej relacji.

Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku zakochani staną na ślubnym kobiercu. Weronika przyjęła oświadczyny Friza w 2021 roku.

Weronika Sowa
Weronika Sowa

Zobacz także: Co wiemy o Frizie?

Weronika Sowa: kariera

Weronika ogromną rozpoznawalność zyskała zaraz po dołączeniu do Ekipy. Niedługo później założyła własny kanał na Youtube. Od jakiegoś czasu może pochwalić się mianem najpopularniejszej i najbardziej wpływowej influencerki w sieci.

Jednakże, kariera Wersow nie obyła się bez kilku dram wizerunkowych. Najpopularniejsze z nich dotyczyły rzekomo skradzionego logo sowy i skopiowania pomysłów na zdjęcia.

Wera jest właścicielką sklepu internetowego WERSOW STORE. To prawdziwa gratka dla jej fanów. Wszyscy zainteresowanie znajdą tam nie tylko ubrania z charakterystyczną dla niej sówką, ale także inne ciekawe gadżety. Dziewczyna nie ukrywa, że własna działalność była jej wielkim marzeniem, które udało się jej już spełnić.

Wersow: Instagram

Trzeba przyznać, że zasięgi Weroniki w sieci są naprawdę imponujące. Jej konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @wersow. Na chwile obecna, jej aktywność śledzi tam ponad 2,9 miliona użytkowników. Oprócz tego, prawdziwą rzeszę fanów skupia także na Youtube. Tam może pochwalić się prawie dwoma milionami subskrybentów.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej