Karolina Charko: [wiek, The Voice od Poland, Piotr Lato, Instgaram]

22 października 2021
Przez: : KS

Karolina Charko to wokalistka, która już jakiś czas temu swoich sił próbowała w jednym z najpopularniejszych programów muzycznych w telewizji. Teraz, w duecie ze swoim partnerem, który także jest zdolnym muzykiem ponownie występuje w TVP. Sprawdźmy, co o niej wiadomo!

Karolina Charko: wiek

Wielu internautów zastanawia się, ile lat ma wokalistka, która w The Voice of Poland po raz pierwszy wystąpiła już 10 lat temu. Okazuje się, że w sieci można dotrzeć do informacji, ze miała wtedy 20 lat. Biorąc pod uwagę fakt, że pierwsza edycja muzycznego show odbywała się w 2011 roku, możemy policzyć, że na chwilę obecną kobieta ma 30 lat.

Utalentowana wokalistka zdradziła, że jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Następnie ukończyła Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie. Co więcej, Charko prowadzi także lekcje wokalne.

Zobacz także: Co wiemy o Piotrze Lato?

Karolina Charko: The Voice of Poland

Jak już wspominaliśmy, Charko po raz pierwszy wzięła udział w programie The Voice of Poland podczas pierwszej edycji. Co ciekawe, wtedy poradziła sobie doskonale, bowiem udało jej się dotrzeć aż do ćwierćfinałów.

Okazuje się, że swoich sił postanowiła spróbować po latach w 12. edycji The Voice of Poland. Tym razem, na przesłuchaniach w ciemno zaprezentowała się w duecie z Piotrem Lato. Ich występ przypadł do gustu nie tylko trenerom, ale także telewidzom.

Karolina Charko Piotr Lato
Partnerem Karoliny jest Piotr Lato

Karolina Charko: Piotr Lato

Piotr Lato to nie tylko partner muzyczny Karoliny Charko, ale także życiowy. Mężczyzna jest znany także z udziału w pierwszej edycji program Big Brother. Co więcej, wokalistka wystąpiła gościnnie na jego płycie, która swoją premierę miała wiosną 2021 roku.

Karolina Charko: Instagram

Gwiazda programu The Voice of Poland prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @karolina__charko. Pod ostatnim zdjęciem, artystka obiecała, że specjalnie dla swoich obserwatorów postara się być bardziej aktywna w sieci.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej