Karolina Owczarz: [wiek, kariera, KSW, Instagram]

18 października 2021
Przez: : KS

Karolina Owczarz to bokserka i zawodniczka mieszanych sztuk walki. Oprócz tego, przez jakiś czas kobieta pracowała w jednej ze sportowych stacji telewizyjnych. Sprawdźmy, co wiadomo o jej karierze i życiu prywatnym!

Karolina Owczarz: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Owczarz urodziła się 4 lutego 1993 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 28 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Łodzi. Co ciekawe, kilka lat temu kobieta brała udział w meksykańskim programie telewizyjnym Reto de campeonas.

Wiele osób zastanawia się także, czy znany jest wzrost zawodniczki. Okazuje się, że Karolina mierzy 168 cm. Natomiast, jej waga waha się wokół 57 kg. W związku z tym, pojedynki, w których brała udział odbywały się w wadze lekkiej w boksie oraz muszej w MMA.

Karolina Owczarz
Karolina Owczarz zawalczy na KSW 64

Zobacz także: Co wiemy o Karolinie Wójcik – zawodniczce KSW?

Karolina Owczarz: kariera

Owczarz ma na swoim koncie wiele tytułów i sukcesów. Jej kariera bokserska trwała do 2013 roku. W tym czasie zdobyła liczne medale na zawodach krajowych oraz międzynarodowych. Między innymi, jest złotą medalistką Mistrzostw Polski w Boksie Kobiet oraz Mistrzynią Polski Juniorek.

Kobieta w 2018 roku zdecydowała się spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. Oprócz tego, już wtedy podpisała kontrakt z najlepszą federacją MMA w Polsce oraz jedną z najlepszych w Europie – KSW.

Co ciekawe, Owczarz jest również dziennikarką stacji Polsat Sport. W telewizji odnalazła się po zakończeniu kariery bokserskiej.

Karolina Owczarz: KSW

Do tej pory stoczyła 5 walk, z czego z czterech z oktagonu wyszła niepokonana. Wyższość przeciwniczki musiała uznać tylko raz podczas KSW 56. Już niebawem wszyscy fani MMA będą mieli okazję oglądać jej walkę na KSW 64.

KSW 64 odbędzie się 23 października 2021 roku. Tym razem galę zorganizowano w Łodzi. Tym razem przeciwniczką Karoliny Owczarz będzie Sylwia Juśkiewicz.

Karolina Owczarz: Instagram

Zawodniczka mieszanych sztuk walki prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kowczarz. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam 88,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej