Połącz się z nami

Karolina Pisarek zaręczyła się! Pokazała zjawiskowy pierścionek

Karolina Pisarek

Z życia gwiazd

Karolina Pisarek zaręczyła się! Pokazała zjawiskowy pierścionek

Karolina Pisarek i nowy chłopak modelki Roger Salla zaręczyli się na Malediwach. Była uczestniczka programu Top Model pochwaliła się na swoim Instagramie zjawiskowym pierścionkiem zaręczynowym.

Kim jest chłopak Karoliny Pisarek?

Program Top Model pomógł zaistnieć wielu młodym osobom, które marzyły o karierze modelki, czy modela. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Karolina Pisarek, która, pomimo iż nie wygrała modowego show, to doskonale wiedziała jak pokierować swoją karierą po programie.

Nie dawno dowiedzieliśmy się, że piękna 24-latka ponownie jest zakochana. Wybrankiem modelki został 28-letni Roger Salla. Portal Pudelek ustalił, że chłopak jest synem biznesmena i dyrektora firmy świadczącej usługi finansowe Marka Sali i w firmie swojego ojca zajmuje stanowisko wiceprezesa do spraw finansów.

Choć ich związek nie tak dawno wyszedł na jaw podczas 24 urodzin modelki, to jak się okazuje para poszła krok dalej. Na Instagramie Karoliny pojawiło się zdjęcie zjawiskowego pierścionka zaręczynowego i jak się okazuje, powiedziała ona TAK!

Zobacz także: Jak wyglądały zaręczyny Lewandowskich? Zobaczcie!

Karolina Pisarek zaręczyła się z Rogerem Sallą

Obecnie Karolina i Roger przebywają na rajskich Malediwach. W mediach społecznościowych możemy zobaczyć, jak zakochani bawią się na wakacjach. Filmiki i zdjęcia z tego bajecznego miejsca Pisarek chętnie udostępnia na swoim Instagramie, a teraz pochwaliła się szczęśliwą nowiną. Jak widzimy, Roger postarał się, aby ten moment był wyjątkowy. Portal Pudelek dotarł do informacji, jak wyglądały zaręczyny Pisarek i Sali.

„Zaręczyli się na romantycznej kolacji. Totalnie ją Roger zaskoczył. Zaprosił ją na kolację. Kiedy on uklęknął, z tyłu wyświetlił się napis: „WILL YOU MARRY ME?”. W tle ciemne niebo i pełnia księżyca. Klęcząc, wyciągnął 1,5-karatowy pierścionek. Karolina była w szoku, ale z radością się zgodziła”– powiedział informator portalu Pudelek.

Musicie przyznać, że 1,5 karatowy kamień na palcu modelki robi wrażenie.

Pierścionek zaręczynowy Karoliny Pisarek.
Karolina pokazała zjawiskowy pierścionek zaręczynowy.

Gratulujemy!

Źródło: Pudelek / Instagram Karoliny Pisarek

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry