Zuzanna Wirtek: [wiek, Miss Polski, Instagram]

14 lipca 2022
Przez: : KS

Zuzanna Wirtek to finalistka konkursu Miss Polski 2022. Zanim weźmie udział w wielki finale, sprawdźmy, co wiadomo na jej temat. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Zuzanna Wirtek: wiek

Z informacji, które można znaleźć w sieci dowiadujemy się, że Zuzanna ma 26 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Warszawy, gdzie z resztą na co dzień mieszka. Okazuje się, że finalistka konkursu Miss Polski 2022 jest absolwentką dwóch kierunków studiów: dziennikarstwa i zarządzania.

Jedna z pasji Zuzanny jest sport. Przez kilka lat trenowała siatkówkę halową, a także próbowała sowich sił w siatkówce plażowej. Oprócz tego, nie jest jej obca lekkoatletyka i koszykówka. Co ciekawe, na swoim koncie ma nawet kilka sukcesów.

Finalistka konkursu Miss Polski 2022 doskonale czuje się także przed kamera. Co więcej, prowadziła wstęp do programu Prognoza pogody w TVP 3 Warszawa. Była także prezenterką i dziennikarka e-sportową.

26-latka uwielbia sprawiać przyjemność innym. Często stara się zaskakiwać swoich najbliższych. Sama zdrada, że jest prawdziwą fanką zachodów słońca i kuchni włoskiej. W przyszłości chciałaby wybrać się w podróż kamperem po Ameryce. W wolnych chwilach chętnie sięga po książkę i urządza domowe spa.

Zuzanna Wirtek miss
Zuzanna Wirtek

Zobacz także: Co wiemy o Magdalenie Sotry – finalistce Miss Polski 2022?

Zuzanna Wirtek: miss

Zuza jest jedną z 24. kandydatek do zdobycia tytułu Miss Polski 2022. W wielkim finale, który odbędzie się już 17 lipca 2022 roku będzie miała okazję rywalizować o tytuł najpiękniejszej Polki. Myślicie, że ma szansę pokonać rywalki i zdobyć koronę?

Zuzanna Wirtek: Instagram

Finalistka konkursu Miss Polski 2022 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @zuza_wirtek. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 2,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej