Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają dość! Chcą od Pauliny Smaszcz sporej sumy pieniędzy!

17 marca 2023
Przez: : M.J

Od kiedy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili swój związek muszą mierzyć się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami byłej żony prezentera. Paulina Smaszcz niejednokrotnie uderzała w “Kurzopków” i najwidoczniej miarka się przebrała. Jak donosi jeden z portali, para zażądała od byłej żony Kurzajewskiego sporej sumy pieniędzy. Pozwy miały już trafić do sądu.

Nie da się ukryć, że ujawnienie związku przez Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego odbiło się szerokim echem w mediach. Jednak ich sielanka nie trwała długo, gdyż od tamtej pory była małżonka gospodarza Pytanie na śniadanie nie ustaje w uszczypliwych komentarzach na jego temat.

ZOBACZ TAKŻE: Smaszcz ostro zareagowała na nowy post Kurzajewskiego: „poziom zakłamania tej pary osiągnął szczyt manipulacji”

Kurzajewski i Cichopek.
scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Bono, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w “Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

Paulina Smaszcz niejednokrotnie budziła sensację swoimi wypowiedziami. Nie ma dnia, aby nie zabierała w ich sprawie głosu i za każdym razem jej słowa odbijają się szerokim echem w mediach. Najwidoczniej para prowadzących Pytanie na śniadanie ma już dość, gdyż jak donosi jeden z portali, domagają się nie tylko przeprosin, ale sporej sumy pieniędzy.

Cichopek i Kurzajewski pozwali Smaszcz?

Jak donosi Super Express, miarka się przebrała. Po tym, jak Smaszcz publicznie oskarżyła byłego męża o unikanie płacenia alimentów i chęć jej “zniszczenia” oraz niejednokrotnie uderzała w jego kontakty z dziećmi, prezenter zdecydował się iść do sądu.

“Po kilku latach, kiedy mój były mąż buduje sobie cudowne życie, chce zabrać nam wszystko”– czytamy w SE.

“Kurzopki” nie zamierzają bawić się w medialną przepychankę i zdecydowali się załatwić sprawę poprzez odpowiednią instytucję. Tabloid ujawnia, że domagają się nie tylko przeprosin, ale także po 100 tys. zł zadośćuczynienia na cele charytatywne.

Nie chcą komentować słów Pauliny, by nie wchodzić w nią w dyskusje. Złożyli pozwy. Domagają się przeprosin i odszkodowania na cele charytatywne. Na pomoc ofiarom przemocy “– donosi Super Express.

Zarówno Cichopek, jak i Kurzajewski nabierają wody w usta. Jak do tej pory głosu nie zabrała także Smaszcz. Być może już niebawem wypłyną nowe szczegóły w tej sprawie.

Źródło: Super Express / Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej