Kasia Cichopek i Marcin Hakiel podczas kwarantanny – pracują i randkują!

17 kwietnia 2020
Przez: : MC

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel podczas kwarantanny wcale się nie nudzą! W wywiadzie zdradzili, że wypełniają swoje zawodowe obowiązki i wciąż prowadzą szkołę tańca. Ponadto, w wolnym czasie umawiają się na domowe randki!

Życie zawodowe

Kasia Cichopek urodziła 7 października 1982 roku w Warszawie. Co ciekawe jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych. Swoją karierę rozpoczęła w 2000 roku grając rolę Kingi w serialu M jak miłość. W 2005 roku wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, który wygrała w parze z Marcinem Hakielem. Rok później wspólnie otworzyli szkołę tańca, a ponadto wydali kilka płyt z kursami tańca oraz książkę. Para reprezentowała również Polskę w pierwszej edycji Konkursu Tańca Eurowizji, który wygrali. W 2008 roku wzięli ślub. Wspólnie wychowują dwójkę swoich dzieci: Adama (ur. 2009r.) i Helenę (ur. 2013r.).

Kasia Cichopek z mężem

Zobacz także: Zjawiskowa stylizacja Katarzyny Cichopek – aktorka postawiła na Michaela Korsa

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel podczas kwarantanny

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele miejsc musiało zostać zamkniętych. Tak samo postanowiono jeżeli chodzi o szkoły tańca. Kasia i Marcin prowadzą kilka takich szkół, a każda z nich musiała zostać chwilowo zamknięta. Okazało się jednak, że para znalazła sposób na podtrzymanie swojego biznesu!

Małżeństwo z rana poświęca czas dzieciom i pomagają im w zdalnej nauce. Później prowadzą zajęcia taneczne online! Co ciekawe, pomysł na zdalne kursy tańca cieszy się sporym zainteresowaniem.

“Zatrzasnęły się jedne drzwi, więc musieliśmy otworzyć inne. Prowadzimy internetowe lekcje dla naszych kursantów i wszystkich chętnych. Naszym marzeniem jest, żeby cała Polska z nami tańczyła” – zdradziła Kasia w rozmowie z Plotkiem.

Co ciekawe, para spędza czas nie tylko poświęcając się pracy. Mimo trudnych czasów małżeństwo wciąż znajduje czas dla siebie.

“Umawiamy się na randki w łazience. Zamykamy się, siadamy obok siebie i liczymy na to, że dzieci pozwolą nam choć przez kilka minut pobyć tylko we dwoje– zdradzili.

źródło: plotek.pl, Instagram Katarzynacichopek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej