Kasia Cichopek jednak nie poprowadzi ,,You Can Dance’’? Tę posadę dostanie inna gwiazda TVP?

30 czerwca 2022
Przez: : KS

Druga edycja programu You Can Dance. Nowa generacja zbliża się wielkimi krokami. Już jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że w roli prowadzącej widzowie będą mieli okazję zobaczyć Kasię Cichopek. Okazuje się, że w grę wchodzą także inne nazwiska!

Druga edycja You Can Dance. Nowa generacja

W związku z tym, że niebawem na ekranach telewizorów ponownie zawita program You Can Dance. Nowa generacja, pojawiają się spekulacje, kto zasiądzie w jury oraz kogo zobaczymy w roli prowadzącego. Producenci zdradzili, że czeka nas kilka ważnych zmian!

Media obiegła wieść, że prawdopodobnie tym razem w roli prowadzącej nie zobaczymy już Idy Nowakowskiej, która cieszy się ogromną sympatią ze strony widzów. Jednakże, niedługo później zaczęły pojawiać się głosy, że tancerka nie żegna się z produkcją. Mianowicie, z niektórych źródeł wynika, że tym razem zobaczymy ją w jury!

Jak wiadomo, to właśnie w jury możemy spodziewać się największych zmian. Z tanecznym programem TVP pożegnała się Klaudia Antos i Misza Kostrzewski. Niezmiennie jedno z krzeseł sędziowskich będzie zajmował Agustin Egurrola.

Kasia Cichopek You Can Dance
Kasia Cichopek

Zobacz także: Kasia Cichopek zachwyca figurą! Aktorka zdradziła, jak schudła!

Kto poprowadzi You Can Dance. Nowa generacja 2?

W związku z tym, że rzekomo w roli prowadzącej nie pojawi się już Ida Nowakowska, spekulacje padły na Kasię Cichopek, która także cieszy się dużą sympatią widzów. Jednakże, w sieci można dotrzeć do informacji, że w grę wchodzą także inne dwa znane nazwiska. Mianowicie, podejrzenia padają na Edytę Herbuś i doskonale znaną widzom TVP Małgorzatę Tomaszewską.

Możemy być pewni, że producenci już niebawem rozwieją wszelkie wątpliwości i zdradzą zarówno skład jury, jak i nazwisko prowadzącej You Can Dance 2!

A Waszym zdanie, kto najlepiej odnalazłby się w roli prowadzącej programu You Can Dance. Nowa generacja? Ida Nowakowska, Kasia Cichopek, Edyta Herbuś czy Małgorzata Tomaszewska?

źródło: Plotek.pl/Instagram Kasi Cichopek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej