Kasia Cichopek pokazała się w wyciętym stroju kąpielowym – „Ale Figura”

3 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Aktorka razem z rodziną wyjechała na zasłużone wakacje. Katarzyna pochwaliła się zdjęciem z egzotycznego urlopu na Seszelach. Fani zachwycili się zgrabną figurą Cichopek.

Katarzyna Cichopek

Niewątpliwie największą popularność Kasi Cichopek przyniósł udział w popularnym dwójkowym serialu M jak miłość, w którym gra już od ponad 22 lat. Aktorka, która wciela się w postać Kingi Zduńskiej, pierwszy raz pojawiła się na planie w 2000 roku.

Od tego czasu kariera Katarzyny nabrała ogromnego przyspieszenia, a 39-latka regularnie angażuje się w wiele nowych projektów. Od pewnego czasu widzowie TVP oglądać mogą Cichopek także w roli prowadzącej program Pytanie na śniadanie, który współprowadzi u boku Macieja Kurzajewskiego.

Poza sukcesami na polu zawodowym Kasia jest także spełnioną mamą i żoną. Swojego męża Marcina Hakiela poznała na planie drugiej edycji programu Tańciec z gwiazdami, który wspólnie wygrali. Para doczekała się dwójki dzieci. Pierwszy syn pary pojawił się na świecie w 2009 roku, a po trzech latach Kasia urodziła córkę Helenę.

Kasia Cichopek pozuje w stroju kąpielowym

Kasia wyjątkowo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym często publikuje zarówno zdjęcia związane ze swoim życiem zawodowym, jak i prywatnym. Warto zaznaczyć, że Instagram aktorki obserwuje już ponad 474 tys. followersów.

Zobacz także: Jak wygląda mieszkanie Katarzyny Cichopek?

Teraz Kasia postanowiła podzielić się z obserwatorami pierwszym zdjęciem z egzotycznych wakacji na Seszelach. Swój nowy post aktorka podpisała także krótkim podpisem i serią hasztagów.

„Pocztówka z wakacji 💋 #raj #paradise #heaven #beautifulworld #myway #freedom #wolnosc #wakacje #holidays #familytime #happynewyear”

Cichopek pozuje na plaży
Zdjęcie Kasi Cichopek z wakacji

Fotka, na której prezentuje zgrabną figurę w wyciętym stroju kąpielowym, zachwyciła jej fanów.

„Ale figura”

„Wow – przecudnie wyglądasz”

„Piękna”

„Super, wyćwiczone nie na darmo:)” – pisali internauci pod zdjęciem

Trudno nie zgodzić się z opiniami fanów Cichopek. Kasia wygląda naprawdę rewelacyjnie, a figura 39-letniej gwiazdy robi wrażenie.

źródło: Instagram Kasi Cichopek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz