Kasia Cichopek w końcu pokazała ukochanego mężczyznę i wyznała mu miłość!

24 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Gwiazda TVP zamieściła na swoim InstaStory wzruszające zdjęcia opatrzone wspaniałym opisem. Kasia Cichopek w końcu pokazała ukochanego mężczyznę i … wyznała mu miłość!

Rozstanie Kasi Cichopek

Na początku marca, na profilach Kasi Cichopek i Marcina Hakiela pojawiło się oświadczenie, w którym małżeństwo poinformowało o rozstaniu. Informacja bez wątpienia zszokowała zarówno fanów pary, jak i cały show- biznes. Hakielowie do tej pory uchodzili za bardzo zgodne i szczęśliwe małżeństwo, dlatego wiadomość o rozstaniu dla wielu była ogromnym zaskoczeniem.

Po zamieszczeniu oświadczenia, media zaczęły doszukiwać się powodu rozstania Hakielów. W kuluarach mówiono, że pojawił się ktoś trzeci, a co więcej nowym ukochanym Kasi miał być jej programowy partner, Maciej Kurzajewski. Także mąż prezenterki TVP w wywiadzie z Olą Kwaśniewską zasugerował, że w życiu jego żony pojawił się nowy mężczyzna.

Niewątpliwie, Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie jest na językach wszystkich mediów. Paparazzi śledzą jej każdy ruch, by tylko móc wyśledzić, z kim obecnie gwiazda TVP się spotyka.

ZOBACZ TAKŻE: Cichopek wyznała, co łączy ją z Kurzajewskim

Cichopek w końcu zabrała głos w tej sprawie i zaprzeczyła plotkom, jakoby miałoby ją łączyć z Kurzajewskim coś więcej niż praca:

Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić Pytanie na śniadanie i kolejne projekty, które przed nami.

Cichopek pokazała ukochanego mężczyznę!

Prowadząca Pytanie na śniadanie w końcu pokazała na swoim profilu, kto jest najwspanialszym mężczyzną w jej życiu. Zamieściła zdjęcie dwóch splecionych dłoni i opatrzyła je poruszającym opisem:

Moja ukochana złota rączka. Tatusiu, jesteś najwspanialszym mężczyzną i fantastycznym ojcem. Od dziecka mocno mnie trzymasz za rękę i nie pozwalasz upaść. Kocham Cię” 

Cichopek pokazała ukochanego
InstaStory Kasi Cichopek/ fot. Instagram

Gwiazda TVP pokazała dłoń swojego taty, a zrobiła to z okazji Dnia Ojca. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że rodzice odegrali w jej życiu najważniejszą rolę. To oni ukształtowali jej charakter i dzięki nim skończyła wyższe studia. Cichopek nigdy nie zdradziła ich tożsamości, gdyż jak to określiła aktorka: “Nie lubią być na świeczniku”.

Jak widać, Kasia ma ogromne wsparcie w swoich rodzicach.

Źródło: Instagram Kasi Cichopek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej