Kasia Cichopek z nowym partnerem! To wcale nie jest Kurzajewski!

18 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

Od dłuższego czasu media spekulują na temat nowego związku Marcina Hakiela. Natomiast do tej pory nie wiadomo, czy jego była partnerka układa sobie życie u boku innego mężczyzny. Chociaż spekulowano, że prezenterka TVP spotyka się ze swoim programowym kolegą, jednak plotki okazały się nieprawdziwe. Kasia zapewniła, że z Maciejem Kurzajewkim łączą ją tylko sprawy zawodowe. Teraz aktorka pojawiła się w towarzystwie nowego partnera!

Rozwód Kasi Cichopek

Niewątpliwie Katarzyna Cichopek to aktualnie jedna z największych gwiazd stacji TVP. Swoją karierę aktorka rozpoczęła ponad 20 lat temu, od roli Kingi w jednym z bardziej lubianych serial TVP M jak Miłość. Aktorka po dzień dzisiejszy wciela się w postać Zduńskiej. Ponadto, ponad dwa lata temu Kasi została powierzone kolejna rola w stacji. Cichopek została prezenterką porannego programu śniadaniowego Pytanie na śniadanie, a jej parterem został Maciej Kurzajewski.

ZOBACZ TAKŻE: Co o nowej partnerce Hakiela myśli Cichopek?

Kilka miesięcy temu, gwiazda TVP poinformowała o rozpadzie swojego małżeństwa. Media zaczęły spekulować na temat powodu rozstania Hakielów. Pojawiły się doniesienia o rzekomym romansie Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Oliwy o ognia dodały słowa jej byłego partnera, który zasugerował, że w życiu jego żony pojawił się ktoś trzeci.

Po jakimś czasie, Kasia zdementowała plotki o rzekomym romansie z Kurzjewskim i zapewniła, że z dziennikarzem łączą ją stosunki czysto zawodowe.

Nowy partner Kasi Cichopek

Nie da się ukryć, że duet Cichopek- Kurzejewski jest jednym z bardziej lubianych i najchętniej oglądanych w Pytaniu na śniadanie. Jak się jednak okazuje, prezenterka chwilowo zmieniła swojego towarzysza. Ze względu na sezon urlopowy, podczas czwartkowego wydania Pytania na śniadanie obok Cichopek zasiadł… Tomasz Kammel.

Witajcie w czwartek z #PnŚ! Jak Wam mija tydzień? Dzisiejszy program poprowadzą Kasia Cichopek i Tomek Kammel. Czekamy na Wasze raporty pogodowe. Startujemy punktualnie o 7:30!

Posted by Pytanie na śniadanie on Wednesday, August 17, 2022

Trzeba przyznać, że nowa para szybko zyskała sympatię widzów. Kasia i Tomek świetnie odnaleźli się w nowej parze i można było odczuć, że bardzo dobrze się ze sobę dogadują. Przypomnijmy, że na co dzień prezenterowi towarzyszy Izabela Krzan.

Jak Wam się podobał nowy duet w Pytaniu na śniadanie? Oglądaliście?

Źródło: TVP2, Instagram Kasi Cichopek, Facebook

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej