Co Kasia Cichopek sądzi o nowej partnerce Hakiela? Zaskakujące doniesienia…

11 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Marcin Hakiel układa sobie życie na nowo. W sieci coraz więcej można przeczytać na temat jego nowej partnerki, z którą niedawno się związał. Co na jej temat myśli Kasia Cichopek – obecna jeszcze małżonka tancerza? Zobaczmy.

Rozstanie Cichopek i Hakiela

Wiadomość o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zelektryzowała polskie media. Niespodziewanie po wspólnych 17 latach, para postanowiła się rozstać. W mediach pojawiły się oświadczenia małżonków. Następnie Katarzyna nie zabierała głosu w tej sprawie. Inaczej natomiast było z Marcinem Hakielem, który wraz z czasem coraz śmielej wypowiadał się na temat swojej byłej partnerki oraz rozstania.

Choć początkowo media rozpisywały się na temat nowej miłości prezenterki, informacje te nigdy nie zostały potwierdzone. Co bardziej zaskakujące, niedługo później na jaw wyszedł nowy związek Marcina Hakiela. Jak się wówczas okazało, tancerz poznał swoją nową ukochaną przez Internet. Podziela ona te same pasje co Marcin i świetnie dogaduje się z jego pociechami.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Cichopek wiedziała o nowym związku Hakiela! Reakcja aktorki może Was zaskoczyć

Hakiel
Marcin Hakiel

Co Cichopek sądzi o partnerce Hakiela?

Cichopek i Hakiela czekają na rozwód, który prawdopodobnie odbędzie się już pod koniec sierpnia. Kasia i Marcin nie czekają jednak na oficjalne zakończenie swojego związku, bo układają sobie życie na nowo. Choć Marcin nie pochwalił się jeszcze swoją nową ukochaną, media donoszą, że traktuje on swoją partnerkę bardzo poważnie i niedługo zamierza poznać ją ze swoimi rodzicami. Jak podaje Rewia:

“Przyjaciele z Zakopanego już pogratulowali Marcinowi nowej miłości. Tancerz szykuje się do otwarcia nowej szkoły tańca, siódmej z kolei, a jeszcze w sierpniu planuje zabrać ukochaną do Gdyni, gdzie mieszkają jego rodzice”

ZOBACZ TAKŻE: Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela czeka nietypowy rozwód! Znamy szczegóły!

Co sądzi o nowej partnerce Katarzyna Cichopek? Jak się okazuje, prezenterka ma bardzo mądre podejście do zaistniałej sytuacji. Na plus jest również fakt, że nowa ukochana Marcina dobrze traktuje ich pociechy:

“Bardzo cieszy się, że Marcin jest szczęśliwy i że to udziela się dzieciom. Znajomym powiedziała, że życzy mu jak najlepiej, bo widzi, że nowa partnerka jest dobra dla jej dzieci”

Myślicie, że Marcin niebawem pochwali się swoją nową ukochaną?

Źródło: Rewia, Instagram Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej