Połącz się z nami

Kasia Cichopek znika z serialu „M jak miłość”. Co dalej z serialową Kingą?

Kasia Cichopek odchodzi z m jak miłość

News

Kasia Cichopek znika z serialu „M jak miłość”. Co dalej z serialową Kingą?

Kasia opublikowała na swoim profilu post, który wyjątkowo zaniepokoił fanów. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z ostatniego dnia zdjęciowego na planie „M jak miłość”. To już koniec wątku serialowej Kingi?

Fenomen serialu M jak miłość

Serial M jak miłość zadebiutował na ekranach naszych telewizorów ponad 20 lat temu. Dokładnie w 2000 roku widzowie Telewizji Publicznej obejrzeć mogli pierwszy odcinek produkcji opowiadającej o losach wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków oraz ich znajomych.

Dwójkowa produkcja doczekała się już ponad 1570 odcinków, a losy bohaterów popularnej eMki od lat bardzo ciekawią widzów, którzy w każdy poniedziałek i wtorek zasiadają przed ekranami swoich telewizorów, aby śledzić wątki swoich ulubionych bohaterów.

Kasia Cichopek znika z M jak miłość?

Wątek serialowej Kingi (Katarzyny Cichopek) oraz Piotrka (Marcina Mroczka) od lat wyjątkowo interesuje fanów serialu M jak miłość. Mimo wielu przeciwności losu Kinga i Piotrek tworzą bardzo udane małżeństwo, które doczekało się gromadki uroczych pociech.

Kasia Cichopek, dla której popularny serial okazał się przepustką do wielkiej telewizyjnej kariery, nie ukrywa, że zarówno praca na planie M jak miłość, jak i programu Pytanie na śniadanie, który od kilku miesięcy współprowadzi z Maciejem Kurzejewskim, sprawia jej wiele satysfakcji, dlatego nie chciałaby z niczego rezygnować.

Zobacz także: Kasia Cichopek wcale nie chciała zostać aktorką!

Ostatni post aktorki, która wielokrotnie podkreślała, że nie zamierza rezygnować z gry w M jak miłość, wyjątkowo zaniepokoił fanów. Kasia zdradziła bowiem, że jest to jest ostatni dzień zdjęciowy na planie popularnego serialu. Na szczęście dla fanów serialowej Kingi… ostatni dzień przed przerwą.

Kasia Cichopek odchodzi z m jak milosc
Kasia Cichopek na planie M jak miłość

„Rodzinka jak z obrazka. Mój ostatni dzień zdjęciowy…przed przerwą. Do zobaczenia za miesiąc, na planie @mjakmilosc.official, a przed telewizorami widzimy się normalnie w poniedziałki i we wtorki” – napisała Kasia

Trudno wyobrazić sobie serial M jak miłości bez Kingi Zduńskiej, nieprawdaż? Na szczęście Kasia Cichopek nie zamierza rezygnować z gry w ulubionym serialu Polaków.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry