Kasia Dziurska w stringach kusi pośladkami! Gorące zdjęcie trenerki!

4 marca 2020
Przez: : M.J

Jedna z najbardziej znanych trenerek fitness w naszym kraju wróciła już z gorącej Dominikany, jednak nadal na jej profilu w mediach społecznościowych możemy oglądać gorące zdjęcia z tego rajskiego zakątka świata. Tym razem Kasia Dziurska w stringach kusi pośladkami i musimy przyznać, że tym zdjęciem już na pewno “odwołuje zimę”! Zobaczcie!

Niejednokrotnie informowaliśmy Was o gwiazdach, które wraz z radiem Eska wybrały się na Dominikanę, aby jak co roku “odwołać zimę”. Tym razem w tym projekcie udział wzięły takie znane osoby jak, Roksana Węgiel, Ola Kot, Damian Kordas czy właśnie Kasia Dziurska.

Przypomnijmy w skrócie, że Kasia jest nie tylko bardzo lubianą trenerką fitness w naszym kraju. To, że ma wielu fanów może świadczyć fakt, że jej konto na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy osób. Dziurska jest również znakomitą tancerką, a mogliśmy się o tym przekonać w takich programach rozrywkowych, jak “Dance, Dance, Dance” czy “Taniec z Gwiazdami”.

Kasia bez wątpienia może się pochwalić idealną figurą, którą szlifowała przez lata. Jak możemy zobaczyć na wielu zdjęciach, które publikuje w sieci, efekty lat treningów nie poszły na marne. Idealnie widać to na poniższym zdjęciu, którym zachwyciła samą Ewę Chodakowską! Zobaczcie!

Kasia Dziurska w stringach kusi pośladkami!

Jak sama zaznaczyła w opisie zdjęcia, rajski wyjazd dobiegł już końca, jednak udało im się “odwołać zimę”. My nie mamy wątpliwości, że tak właśnie się stało, patrząc na poniższe zdjęcie:

“Dziś żegnamy się z przepiękną Dominikaną… 🙏
Udało nam się odwołać zimę? 😎”

Pod tym zdjęciem pojawiły się tysiące polubień i komentarzy, a o jeden z nich pokusiła się Ewa Chodakowska, która zwięźle podsumowała powyższe zdjęcie:

“Kocuuuuuur 🔥🔥🔥”- napisała Ewa.

Nie tylko ona to zauważyła, bo wpisy od osób obserwujących trenerki konto mówią również same za siebie:

“Nieeee no to już jest naprawdę przesada… 🙈 nie za dobrze Wam tam ŁOTRY!!!! Ps. Piękny 🍑… widok 🤩😜🤟🏽”

“Pewnie ze się udało☺️💓Cudowny kostium🙈”

“No fajny kokos”

To nie jedyne zdjęcie Kasi z tego wyjazdu, jednak jest to chyba pierwsza fotka, która aż tak rozgrzała internautów. Tutaj możecie również zobaczyć, Kasię w zjawiskowym stroju kąpielowym, który jak specjalnie dla Was sprawdziliśmy, jest na każdą kieszeń!

Jak podoba Wam się Kasia Dziurska na powyższym zdjęciu? Na pewno “rozgrzała nim internety”!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej