Kasia Dziurska w stroju kąpielowym na każdą kieszeń! Ten krój jest fenomenalny!

2 marca 2020
Przez: : M.J

Kasia Dziurska dołączyła do grona innych gwiazd i wraz z radiem Eska na gorącej Dominikanie odwołuje zimę. Jednak naszą uwagę zwrócił strój kąpielowy, który ma bardzo oryginalny krój. Dodatkowo jego cena jest na każdą kieszeń! Zobaczcie, gdzie i za ile go kupicie! Kasia Dziurska w stroju kąpielowym na każdą kieszeń!

Kasia Dziurska jest w naszym kraju jedną z najbardziej rozpoznawalnych trenerek fitness. Nie tylko sporty siłowe są jej hobby, bo jak wiemy, Kasia od wielu lat związana jest również z tańcem. Brała ona udział w wielu zawodach tanecznych i to nawet poza granicami naszego kraju. Mogliśmy ją również widzieć w programach “Dzień Dobry TVN” czy “Pytanie na Śniadanie”, gdzie wystąpiła w roli ekspertki fitness. Swoich sił próbowała również w programie “Taniec z Gwiazdami”, czy “Dance, Dance, Dance”.

Nie da się ukryć, że jej pasja doprowadziła do tego, że Kasia może się pochwalić niemal idealną sylwetką. Tym razem pochwaliła się zdjęciem z gorącej Dominikany, gdzie wraz z takimi gwiazdami, jak Roksana Węgiel, Damian Kordas czy Ola Kot odwołuje zimę wraz z radiem Eska.

Kasia Dziurska w stroju kąpielowym na każdą kieszeń!

Na najnowszych zdjęciach trenerka pozuje na jednej z palm, a miejsce w którym aktualnie się znajduje, na pewno jest godne pozazdroszczenia. Jednak naszą uwagę przykuł strój kąpielowy, który ma na sobie. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, gdzie możecie zdobyć takie cudo! Musimy również przyznać, że pomimo iż jest jednoczęściowy, to jego krój robi wrażenie!

View this post on Instagram

A post shared by Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Strój kąpielowy pochodzi z firmy Gundolls. Jak możemy przeczytać na stronie producenta, strój jest szyty ręcznie w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Musimy przyznać, że jego cena nie jest wcale wygórowana, bo za takie cudo zapłacimy 269,90 złotych!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B9MQ88bF4ky/

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Kasi udanego wyjazdu! Liczymy na więcej zdjęć z tego rajskiego zakątka świata!

Też podoba Wam się strój, który Kasia ma na sobie? Skusicie się na jego zakup?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej