Kasia Grabowska jest w ciąży! Pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek

27 czerwca 2021
Przez: : J.J

Aktorka Kasia Grabowska, którą kojarzyć możecie z Zakochanych po uszy ogłosiła dziś zaskakującą wiadomość. Jak się okazuje, już niedługo dołączy do grona świeżo upieczonych mam i przywita na świecie swoje pierwsze maleństwo. Aktorka ogłosiła tę zaskakującą wiadomość na swoim profilu w mediach społecznościowych. Zobaczcie pierwsze zdjęcie aktorki z ciążowym brzuszkiem.

Baby boom

Baby boom w polskim show biznesie trwa w najlepsze. Do grona świeżo upieczonych mam wciąż dołączają nowe osoby. Do grona kobiet, które rodziły w obecnym, 2021 roku należy zaliczyć: Idę Nowakowską, Sylwię Przybysz, Anię Starmach czy Klaudię Halejcio. W dalszym ciągu czekamy jednak na szczęśliwe rozwiązanie wielu innych gwiazd, w tym Agnieszki Włodarczyk, Agnieszki Kaczorowskiej czy Zosi Zborowskiej. Dziś szczęśliwą nowinę ogłosiła kolejną znana aktorka – Kasia Grabowska, którą kojarzyć możecie z serialu Zakochani po uszy, gdzie wciela się w postać lekarz weterynarii – Joanny Popiel.

Kasia Grabowska ciąża

Dzisiejszego dnia media obiegła kolejna zaskakująca wiadomość. Kasia Grabowska ogłosiła na swoim Instagramie, że wraz ze swoim mężem spodziewa się dziecka. Co ciekawsze, aktorka długo ukrywała wieść o ciąży w tajemnicy przed mediami, a jak się okazuje, wielkimi krokami zbliża się już do szczęśliwego rozwiązania:

“Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić !!! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć bo zrobione jakiś czas temu zaczynają być coraz mniej aktualne 🙈😉❤️ niech się dzieje ! @damian_kulec
#rodzew2021 #momtobe”

Kim jest Kasia Grabowska?

Prywatnie żona Damiana Kulca i córka Andrzeja Grabowskiego. Kasia od 2007 roku rozpoczęła aktywność zawodową, a kojarzyć ją możecie z takich produkcji jak: Pitbull, Na dobre i na złe, M jak miłość, Diagnoza, a przede wszystkim Zakochani po uszy.

Serdecznie gratulujemy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz