Kasia i Andrzej Gąsienica: [Gogglebox, dzieci, biznes, Instagram]

21 maja 2020
Przez: : KS

Co prawda, Kasia i Andrzej Gąsienica występują w popularnym programie Gogglebox. Przed telewizorem dopiero od kilku sezonów, ale już mogę pochwalić się licznym gronem fanów. Telewidzów urzekło ich poczucie humoru oraz naturalność, jaką prezentują przed kamerą. Co ciekawsze, małżeństwo wystąpiło w programie Azja Express 3, gdzie z pozostałymi parami ścigali się w wyścigu przez trzy obce krajce. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ich temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Andrzej Gąsienica i Kasia Gąsienica: wiek

To sympatyczne małżeństwo pochodzi i mieszka na co dzień w Zakopanem. Można powiedzieć, że są góralami z krwi i kości, co często podkreślają. Na ich profilach w mediach społecznościowych nie brakuje również zdjęć z urzekającymi górskimi widokami. Niestety, nie znajdziemy informacji na temat tego, w jakim są wieku.

Okazuje się, że para doczekała się już dwójki dzieci. Ich fani często zachwycają się rodzinnymi zdjęciami, które możemy znaleźć w sieci. Kasia i Jędrek mają starszą córeczkę, a ich młodszy potomek to synek.

Mężczyzna pracuje jako instruktor jazdy na desce, natomiast jego żona zajmuje się dziećmi i prowadzeniem domu oraz tworzy torebki z wikliny i przyozdabia ubrania, najczęściej w ludowe wzory. Oprócz tego, razem prowadzą firmę z fotobudkami, które można wypożyczyć na różne imprezy okolicznościowe.

Kasia i Andrzej z Gogglebox
Kasia Gąsienica z mężem Jędrkiem

Zobacz także: Co wiemy o Kubie Felińskim z Gogglebox?

Kasia i Andrzej Gąsienica: Gogglebox. Przed telewizorem

Gogglebox. Przed telewizorem to program, który cieszy się niezwykle dużą popularnością na antenie TTV. Grupy występujących tam bohaterów zasiadają przed tytułowymi telewizorami i razem komentują oglądane w telewizji programy, talent show oraz paradokumenty. Kasia i Andrzej dołączyli do obsady w 9. sezonie. Od tamtej pory są ulubieńcami dużej części telewidzów. Ich wypowiedziom nie brakuje dobrego poczucia humoru oraz góralskiej charyzmy.

Kasia i Andrzej Gąsienica: Azja Express

Kasia i Andrzej wzięli udział w programie Azja Express 3. Wraz z 7 innymi parami ścigali się przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan, mając do wydania jedynie jednego dolara dziennie. Jak poradziło sobie sympatyczne małżeństwo? Emisja pierwszego odcinka zaplanowana została na 4 marca! W gronie uczestników trzeciej edycji znaleźli się:

  • Czesław i Dorota Mozilowie
  • Andrzej i Kasia Gąsienicowie
  • Krystian i Oliwia Pesta
  • Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
  • Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski
  • Paulina Krupińska i Izabela Połeć
  • Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek
  • Angelika i Łukasz Trochonowiczowie 

Kasia i Andrzej Gąsienica: Instagram

Zarówno Kasia, jak i jej mąż prowadzą swoje konta na Instagramie. Nazwy pod którymi możemy je wyszukać to: @kasia.gasienicowa oraz @jedrekzzakopanego. Oboje mogą pochwalić się już całkiem pokaźną liczbą obserwatorów. Zamieszczają tam dużo zdjęć, dzięki którym ich fani są na bieżąco z wydarzeniami z życia swoich ulubieńców.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej