Kasia i Andrzej Gąsienica: [Gogglebox, dzieci, biznes, Instagram]

21 maja 2020
Przez: : KS

Co prawda, Kasia i Andrzej Gąsienica występują w popularnym programie Gogglebox. Przed telewizorem dopiero od kilku sezonów, ale już mogę pochwalić się licznym gronem fanów. Telewidzów urzekło ich poczucie humoru oraz naturalność, jaką prezentują przed kamerą. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ich temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Andrzej Gąsienica i Kasia Gąsienica: wiek

To sympatyczne małżeństwo pochodzi i mieszka na co dzień w Zakopanem. Można powiedzieć, że są góralami z krwi i kości, co często podkreślają. Na ich profilach w mediach społecznościowych nie brakuje również zdjęć z urzekającymi górskimi widokami. Niestety, nie znajdziemy informacji na temat tego, w jakim są wieku.

Okazuje się, że para doczekała się już dwójki dzieci. Ich fani często zachwycają się rodzinnymi zdjęciami, które możemy znaleźć w sieci. Kasia i Jędrek mają starszą córeczkę, a ich młodszy potomek to synek.

Mężczyzna pracuje jako instruktor jazdy na desce, natomiast jego żona zajmuje się dziećmi i prowadzeniem domu oraz tworzy torebki z wikliny i przyozdabia ubrania, najczęściej w ludowe wzory. Oprócz tego, razem prowadzą firmę z fotobudkami, które można wypożyczyć na różne imprezy okolicznościowe.

Kasia Gąsienica z mężem Jędrkiem

Zobacz także: Co wiemy o Kubie Felińskim z Gogglebox?

Kasia i Andrzej Gąsienica: Gogglebox. Przed telewizorem

Gogglebox. Przed telewizorem to program, który cieszy się niezwykle dużą popularnością na antenie TTV. Grupy występujących tam bohaterów zasiadają przed tytułowymi telewizorami i razem komentują oglądane w telewizji programy, talent show oraz paradokumenty. Kasia i Andrzej dołączyli do obsady w 9. sezonie. Od tamtej pory są ulubieńcami dużej części telewidzów. Ich wypowiedziom nie brakuje dobrego poczucia humoru oraz góralskiej charyzmy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andrzej Gąsienica (@jedrekzzakopanego)

Kasia i Andrzej Gąsienica: Instagram

Zarówno Kasia, jak i jej mąż prowadzą swoje konta na Instagramie. Nazwy pod którymi możemy je wyszukać to: @kasia.gasienicowa oraz @jedrekzzakopanego. Oboje mogą pochwalić się już całkiem pokaźną liczbą obserwatorów. Zamieszczają tam dużo zdjęć, dzięki którym ich fani są na bieżąco z wydarzeniami z życia swoich ulubieńców.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz