Kasia “Koka” Konderak: [wiek, Instagram, partner, 40 kontra 20]

15 listopada 2022
Przez: : W.M.

Kasia Konderak to kolejna uczestniczka nowej edycji programu 40 kontra 20, który pojawi się na ekranach już w listopadzie 2022. Co wiadomo o Kasi, która podobnie jak pozostałe dziewczyny, będzie starać się zdobyć względy jednego z dwóch singli? Kim jest Kasia „Koka” z 40 kontra 20 2?

Kasia „Koka” Konderak: wiek

Katarzyna Konderak „Koka” ma 26 lat, pracuje i mieszka w Krakowie, gdzie prowadzi własną firmę oraz centrum szkoleniowe. Uczestniczka 40 kontra 20 jest stylistką paznokci i w swojej branży pochwalić się może sporymi osiągnięciami m.in. w 2019 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Europy w technicznej stylizacji paznokci w Estonii.

Kasia z 40 kontra 20 przyznaje, że jest pracoholiczką, ale lubi korzystać z różnych przyjemności i wówczas poświęca się temu w całości. Jak widać, ciało 26-latki zdobią tatuaże, które ona sama uwielbia. Kasia twierdzi, że swoje ciało traktuje jak płótno do stworzenia pięknego obrazu.

Kasia „Koka” Konderak: 40 kontra 20

Premiera 2 sezonu 40 kontra 20 już 21 listopada. Kasia Koka jest jedną z kilkunastu uczestniczek, które będą starać się zdobyć względy jednego z dwóch programowych singli – juniora Tomasza Zarzyckiego oraz seniora Toma Grabowskiego.

Zobacz także: Kim jest Natalia z 40 kontra 20 2?

Kasia z 40 kontra 20 ma za sobą kilka nieudanych związków. Mimo iż jak przyznaje, sparzyła się już wielokrotnie i w związku z tym jest ostrożna, wciąż wierzy, że doświadczy jeszcze wielkiej miłości. 26-latkę cechują delikatność i wrażliwość, ale gdy trzeba, potrafi pokazać mocny charakter.

Kasia „Koka” Konderak: Instagram

Kasia z 40 kontra 20 2 prowadzi swój profil na Instagramie, który znaleźć można pod nazwą @katepanth. Instagram Kasi śledzi już ponad 21 tys. obserwatorów.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej